Preskočiť na hlavný obsah

Ako nastylovať nočný stolík v hosťovskej izbe/How to style nightstand in guest room


Toto leto sme zariadili hosťovskú izbu nábytkom z Jysku. Z kolekcie Ringe sme si kúpili posteľ aj nočný stolík. O tom ako si ho zariadiť mám teraz pre vás tento článok.


Umiestnenie
Po prvé je dôležité umiestnenie blízko postele a tiež zástrčky, keďže do nej budete zapájať nočnú lampu alebo nabíjačku na mobil. Ak už nemáte stolík so šuplíkmi, je vhodné mať aspoň jedno oddelenie, kde budete môcť dať ďalšie doplnky, o ktorých si povieme niečo viac ďalej v texte.


Doplnky
Keďže je nočný stolík z kovu a skla, chcela som predísť škrabancom. Použila som čipkované pogumované prestieranie, ktoré ladí farbou aj veľkosťou. Ako doplnky som zvolila budík, potom to môže byť nielen nočná lampa, ale aj svietnik alebo aromatická lampa. Keďže ide o hosťovskú izbu do dolnej časti som pridala župan a papuče, môžu tam však patriť aj uteráky alebo extra deka, keby bolo hosťom v noci chladno, časopisy alebo podobné veci, ktoré môžu hosťom spríjemniť návštevu u vás.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nápady na stenu v detskej izbičke z Pepca

Polička Napríklad táto obláčiková môže byť domovom pre detské knižky
Vešiačiky Moja dcérka má veľmi veľa čeleniek a mať ich len tak položené by znamenalo sa v nich nedokázať vyznať. Zavesené podľa farieb alebo vzorov však môžu byť roztriedené.
Závesné dekorácie  "Maj veľké sny maličká" alebo iný citát môže skrášliť nejednu detskú izbičku
Svetielko Tento obláčik predávajú aj v bielom a je vlastne svetielko, ktoré možno buď zavesiť, alebo ak nechcete robiť dierky do steny len položiť na poličku, v každom prípade je to riešenie pre tých, ktorí nemajú lampy na stenách len na strope či nočných stolíkoch.
Fotorámik Vaše fotky počas tehotenstva, z ultrazvuku alebo keď sa už dieťatko narodí, treba zväčniť a zavesiť do detskej izbičky na viditeľné miesto
Obraz Či už ho na stenu zavesíte alebo opäť len položíte alebo dáte do rámiku a neskôr vymeníte, obraz je jednoducho klasika.

Moderné nafukovačky do bazéna