Preskočiť na hlavný obsah

Bielo-zlaté Vianoce v H&M Home


Ako každý rok sa aj tento zúčastním na Vianočnej párty spolu s mojimi priateľmi a bývalými spolužiakmi. Tento rok to je už 4. ročník a farebnou témou je bielo-zlatá kombinácia. V oddelení H&M Home majú okrem obľúbenej medenej a mramorovej v ponuke aj bielo zlatú farbu. Preto som urobila malý výber toho, čo si tam možno kúpiť nielen na tieto Vianoce. Ja som už ich poháre a tašky Party & Sweets použila v práci na moje narodeniny a vrelo odporúčam! Prichystajte sa na srdiečka, bodky a trblietky.

Darčeková krabička so zlatými bodkami

Podložky pod poháre Be merry, be awesome, be you

Neparfumované sviečky v skle

Obliečka na vankúš The happiest time of all

Obliečka na vankúš Love Smile & Happiness

Plastové poháre Party & Sweets (10ks)

Papierové taštičky Party & Sweets (10ks)

Zlaté nálepky písmen (3x 32 písmen)Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.