Preskočiť na hlavný obsah

Bielo-zlaté Vianoce v H&M Home


Ako každý rok sa aj tento zúčastním na Vianočnej párty spolu s mojimi priateľmi a bývalými spolužiakmi. Tento rok to je už 4. ročník a farebnou témou je bielo-zlatá kombinácia. V oddelení H&M Home majú okrem obľúbenej medenej a mramorovej v ponuke aj bielo zlatú farbu. Preto som urobila malý výber toho, čo si tam možno kúpiť nielen na tieto Vianoce. Ja som už ich poháre a tašky Party & Sweets použila v práci na moje narodeniny a vrelo odporúčam! Prichystajte sa na srdiečka, bodky a trblietky.

Darčeková krabička so zlatými bodkami

Podložky pod poháre Be merry, be awesome, be you

Neparfumované sviečky v skle

Obliečka na vankúš The happiest time of all

Obliečka na vankúš Love Smile & Happiness

Plastové poháre Party & Sweets (10ks)

Papierové taštičky Party & Sweets (10ks)

Zlaté nálepky písmen (3x 32 písmen)Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.