Preskočiť na hlavný obsah

Dokonalý drdol/Perfect hair bun


Dnes tu mám pre vás vlasový tutoriál ako si urobiť dokonalý drdol. Drdol si možno vytvoriť len z vlasov, z výplňou ako tento alebo z ponožkou. Moja výplň je z Avonu, pričom je zo setu kde nájdete aj sponky, hrebeň, gumičku do vlasov a čelenku. Postup ako na tento účes som vám natočila do videa, ale komentár prinášam špeciálne tu.

Budete potrebovať:

Výplň do drdolu vo farbe vašich vlasov
Gumičky na vlasy
Jednu priehľadnú gumičku
Sponky
Lak na vlasy (individuálne)
alebo
Set na vytvorenie drdolu z Avonu (indiviuálne)

Postup:
1.Vlasy si pred vytvorením účesu prečešte.
2.Dajte si vlasy do vyššieho copu.
3.Vezmite výplň a dajte cez ňu vlasy, až kým nebude pri gumičke.
4.Vlasy cez ňu rovnomerne rozložte.
5.Použite gumičku, aby ste zafixovali vlasy.
6.Teraz je len na vás, či zvyšok vlasov obtočíte okolo výplne alebo ich zapletiete do klasického vrkoča alebo iného typu vrkoča, ktorý ukončite priehľadnou gumičkou alebo tenšou gumičkou vo farbe vašich vlasov.
7.Koniec vrkoča s gumičkou skryte popod vrkoč.
8.Vlasy pripevnite sponkami a ak chcete, môžte použiť aj lak na vlasy.


Ako sa vám tutoriál páčil? Nosíte tento typ účesu alebo máte radšej rady jeho inú verziu? Ak ho vyskúšate dajte mi vedieť na Instagrame pod hashtagom TTChairbun


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.