Preskočiť na hlavný obsah

Jesenné dekorácie a DIY projekty/Autumn decoration and DIY projects

Ahojte, dnes mám pre vás pripravený článok s jesennými dekoráciami. Hoci v obchodoch už možno nakúpiť vianočné veci, počasie vonku ešte stále pripomína typickú jeseň. Vďaka týmto dekoráciám si toto ročné obdobie môžete preniesť aj k vám domov. Nezabudla som ani na tie, ktoré majú šikovné ruky a pripravila zopár DIY projektov.

Zlatý fotorámik (Tesco) s vytlačeným nápisom Well hello beautiful glorious fall a svetielka v tvare listov (Kik)

Kytica kvetov s malými bielymi tekvicami (Tesco)

 Košík s tekvicami, sviečkou (Ikea) a šiškou (Marks and Spencer) na jesennom pretieraní

Jesenno-halloweenska girlanda zo scapbookového papiera 

Vianočné svetielka (Tesco) s tekvičkami z pinpongových loptičiek a vankúše s obliečkami (Pepco a Coincasa) v jesenných farbách

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.