Preskočiť na hlavný obsah

Jesenné dekorácie a DIY projekty/Autumn decoration and DIY projects

Ahojte, dnes mám pre vás pripravený článok s jesennými dekoráciami. Hoci v obchodoch už možno nakúpiť vianočné veci, počasie vonku ešte stále pripomína typickú jeseň. Vďaka týmto dekoráciám si toto ročné obdobie môžete preniesť aj k vám domov. Nezabudla som ani na tie, ktoré majú šikovné ruky a pripravila zopár DIY projektov.

Zlatý fotorámik (Tesco) s vytlačeným nápisom Well hello beautiful glorious fall a svetielka v tvare listov (Kik)

Kytica kvetov s malými bielymi tekvicami (Tesco)

 Košík s tekvicami, sviečkou (Ikea) a šiškou (Marks and Spencer) na jesennom pretieraní

Jesenno-halloweenska girlanda zo scapbookového papiera 

Vianočné svetielka (Tesco) s tekvičkami z pinpongových loptičiek a vankúše s obliečkami (Pepco a Coincasa) v jesenných farbách

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.