Preskočiť na hlavný obsah

Kozmetická kolekcia od Zoelly/Zoella beauty collection


Nedávno som si objednala moje prvé kozmetické výrobky od Zoelly. Objednávala som zo stránky FeelUnique.com, pričom viem ešte o jednej, ale tam sa myslím nedalo objednávať na Slovensko. Aj napriek tomu vám však ukážem výrobky z oboch stránok, keďže vyšla Zoelle už tretia kozmetická kolekcia, tento raz Vianočná a limitovaná. Objednala som si modrú kozmetickú taštičku s čipkovaným golierom a mydlo v tvare nanuka. S výrobkami som maximálne spokojná, tieto si nechávam pre seba ale boli by aj dokonalým darčekom na Vianoce. Dokonca pri objednávke 2 vecí/kusov som mala poštovné zdarma. Netrvalo dlho a už boli u mňa doma v schránke. Určite si preto ešte niečo ďalšie objednám nabudúce.

Púdrenka s čipkovaným držiakom

"Adventný kalendár" v tvare skrinky so šuplíkmi, v ktorých sú ukryté rôzne veci (pozri foto nižšie)

Set vône, telového mlieka a čelenky

 Guľôčky do vane v dóze

Sprchovací gél a ponožky

Puzdro na doklady

Mydlo na paličke v tvare nanuka

Čistiaci sprchovací gél

Kozmetická taška s golierikom

Obe knihy od Zoelly a 2 z jej výrobkov

...
Vyskúšali ste si aj vy nejaké výrobky od Zoelly? Ako ste s nimi boli spokojný? Alebo ste si prečítali nejakú z jej kníh? Mňa práve čaká prečítať si knihu Girl Online on tour. Neviem sa dočkať!

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo