Preskočiť na hlavný obsah

Kozmetická kolekcia od Zoelly/Zoella beauty collection


Nedávno som si objednala moje prvé kozmetické výrobky od Zoelly. Objednávala som zo stránky FeelUnique.com, pričom viem ešte o jednej, ale tam sa myslím nedalo objednávať na Slovensko. Aj napriek tomu vám však ukážem výrobky z oboch stránok, keďže vyšla Zoelle už tretia kozmetická kolekcia, tento raz Vianočná a limitovaná. Objednala som si modrú kozmetickú taštičku s čipkovaným golierom a mydlo v tvare nanuka. S výrobkami som maximálne spokojná, tieto si nechávam pre seba ale boli by aj dokonalým darčekom na Vianoce. Dokonca pri objednávke 2 vecí/kusov som mala poštovné zdarma. Netrvalo dlho a už boli u mňa doma v schránke. Určite si preto ešte niečo ďalšie objednám nabudúce.

Púdrenka s čipkovaným držiakom

"Adventný kalendár" v tvare skrinky so šuplíkmi, v ktorých sú ukryté rôzne veci (pozri foto nižšie)

Set vône, telového mlieka a čelenky

 Guľôčky do vane v dóze

Sprchovací gél a ponožky

Puzdro na doklady

Mydlo na paličke v tvare nanuka

Čistiaci sprchovací gél

Kozmetická taška s golierikom

Obe knihy od Zoelly a 2 z jej výrobkov

...
Vyskúšali ste si aj vy nejaké výrobky od Zoelly? Ako ste s nimi boli spokojný? Alebo ste si prečítali nejakú z jej kníh? Mňa práve čaká prečítať si knihu Girl Online on tour. Neviem sa dočkať!

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nápady na stenu v detskej izbičke z Pepca

Polička Napríklad táto obláčiková môže byť domovom pre detské knižky
Vešiačiky Moja dcérka má veľmi veľa čeleniek a mať ich len tak položené by znamenalo sa v nich nedokázať vyznať. Zavesené podľa farieb alebo vzorov však môžu byť roztriedené.
Závesné dekorácie  "Maj veľké sny maličká" alebo iný citát môže skrášliť nejednu detskú izbičku
Svetielko Tento obláčik predávajú aj v bielom a je vlastne svetielko, ktoré možno buď zavesiť, alebo ak nechcete robiť dierky do steny len položiť na poličku, v každom prípade je to riešenie pre tých, ktorí nemajú lampy na stenách len na strope či nočných stolíkoch.
Fotorámik Vaše fotky počas tehotenstva, z ultrazvuku alebo keď sa už dieťatko narodí, treba zväčniť a zavesiť do detskej izbičky na viditeľné miesto
Obraz Či už ho na stenu zavesíte alebo opäť len položíte alebo dáte do rámiku a neskôr vymeníte, obraz je jednoducho klasika.

Moderné nafukovačky do bazéna