Preskočiť na hlavný obsah

Kozmetická kolekcia od Zoelly/Zoella beauty collection


Nedávno som si objednala moje prvé kozmetické výrobky od Zoelly. Objednávala som zo stránky FeelUnique.com, pričom viem ešte o jednej, ale tam sa myslím nedalo objednávať na Slovensko. Aj napriek tomu vám však ukážem výrobky z oboch stránok, keďže vyšla Zoelle už tretia kozmetická kolekcia, tento raz Vianočná a limitovaná. Objednala som si modrú kozmetickú taštičku s čipkovaným golierom a mydlo v tvare nanuka. S výrobkami som maximálne spokojná, tieto si nechávam pre seba ale boli by aj dokonalým darčekom na Vianoce. Dokonca pri objednávke 2 vecí/kusov som mala poštovné zdarma. Netrvalo dlho a už boli u mňa doma v schránke. Určite si preto ešte niečo ďalšie objednám nabudúce.

Púdrenka s čipkovaným držiakom

"Adventný kalendár" v tvare skrinky so šuplíkmi, v ktorých sú ukryté rôzne veci (pozri foto nižšie)

Set vône, telového mlieka a čelenky

 Guľôčky do vane v dóze

Sprchovací gél a ponožky

Puzdro na doklady

Mydlo na paličke v tvare nanuka

Čistiaci sprchovací gél

Kozmetická taška s golierikom

Obe knihy od Zoelly a 2 z jej výrobkov

...
Vyskúšali ste si aj vy nejaké výrobky od Zoelly? Ako ste s nimi boli spokojný? Alebo ste si prečítali nejakú z jej kníh? Mňa práve čaká prečítať si knihu Girl Online on tour. Neviem sa dočkať!

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…