Preskočiť na hlavný obsah

Nový písací stolík/New desk


Takto vyzerá moja nová home office. Minulý mesiac som si kúpila k svojej bielej knižnici z Jysku nový písací stôl a stoličku z Ikey. Stôl sa skladá z dvoch častí - zo stola Micke a prídavného dielu s magnetickou tabuľou. Na nasledujúcich fotkách si ho môžete pozrieť podrobnejšie.

Stôl si môžete navrhnúť podľa seba, či ho chcete mať s poličkami na ľavo, pravo alebo cik-cak ako to mám ja a teda že mám magnetickú tabuľu vľavo, poličky vpravo a dolnú časť písacieho stola mám zase vľavo. Taktiež všetky poličky mám dané rovnomerne ale nemusia byť len tak, môžete použiť len dve, no mne vyhovujú tri.

Tu je priblížený prídavný diel stolíka. Lampu so sovou mám z Pepca, organizér To do a done z Kiku, dispenzor na lepiacu pásku v tvare topánky je zo Ševtu.

Tu je ukážka toho čo sa skrýva v šuplíkoch. Vľavo mám tyrkysové organizéry z Jysku. Na samotnom stole je fialový organizér zo Ševtu.

Tu som si dala opäť 3 poličky, pretože som chcela mať zorganizované časopisy, zošity a ostatné veci osobitne.

...
Ak máte akékoľvek otázky na rôzne detaily zo stola, dajte mi vedieť v komentároch. Tkatiež mi napíšte ako sa vám páči stôl aj celá moja home office.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.