Preskočiť na hlavný obsah

Nový písací stolík/New desk


Takto vyzerá moja nová home office. Minulý mesiac som si kúpila k svojej bielej knižnici z Jysku nový písací stôl a stoličku z Ikey. Stôl sa skladá z dvoch častí - zo stola Micke a prídavného dielu s magnetickou tabuľou. Na nasledujúcich fotkách si ho môžete pozrieť podrobnejšie.

Stôl si môžete navrhnúť podľa seba, či ho chcete mať s poličkami na ľavo, pravo alebo cik-cak ako to mám ja a teda že mám magnetickú tabuľu vľavo, poličky vpravo a dolnú časť písacieho stola mám zase vľavo. Taktiež všetky poličky mám dané rovnomerne ale nemusia byť len tak, môžete použiť len dve, no mne vyhovujú tri.

Tu je priblížený prídavný diel stolíka. Lampu so sovou mám z Pepca, organizér To do a done z Kiku, dispenzor na lepiacu pásku v tvare topánky je zo Ševtu.

Tu je ukážka toho čo sa skrýva v šuplíkoch. Vľavo mám tyrkysové organizéry z Jysku. Na samotnom stole je fialový organizér zo Ševtu.

Tu som si dala opäť 3 poličky, pretože som chcela mať zorganizované časopisy, zošity a ostatné veci osobitne.

...
Ak máte akékoľvek otázky na rôzne detaily zo stola, dajte mi vedieť v komentároch. Tkatiež mi napíšte ako sa vám páči stôl aj celá moja home office.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.