Preskočiť na hlavný obsah

Praclíkový uzol/Celtic knot


Zvládnuť praclíkový/keltský uzol je náročné asi tak, ako uviazať kravatu. Ja som sa to naučila podľa foto postupu z Pinterestu, ktorý pridávam nižšie, no keďže viem, že niektoré veci sa ľahšie učia podľa videa, ani to nechýba. Všetko čo potrebujete je jedna sponka, ktorú nakoniec aj tak vyberiete a účes drží bez sponiek alebo gumičiek. Môžete si urobiť jeden, alebo keď sa v tejto technike zdokonalíte dve alebo tri. Tento ale aj iné zložitejšie účesy sa ľahšie učia na boku hlavy a nie vzadu, teda pokiaľ máte za sebou aj pred sebou zrkadlo a nemýli vás to. Takže to budú asi všetky tipy čo vám môžem dať, takže tu sú už spomínané postupy:
Ako sa vám páči tento účes? Vyskúšate ho? Ak áno, urobte si fotkua  zverejnite ju na Fb stránky alebo na mojom Instagrame s hashtagom #TTCcelticknot

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.