Preskočiť na hlavný obsah

Praclíkový uzol/Celtic knot


Zvládnuť praclíkový/keltský uzol je náročné asi tak, ako uviazať kravatu. Ja som sa to naučila podľa foto postupu z Pinterestu, ktorý pridávam nižšie, no keďže viem, že niektoré veci sa ľahšie učia podľa videa, ani to nechýba. Všetko čo potrebujete je jedna sponka, ktorú nakoniec aj tak vyberiete a účes drží bez sponiek alebo gumičiek. Môžete si urobiť jeden, alebo keď sa v tejto technike zdokonalíte dve alebo tri. Tento ale aj iné zložitejšie účesy sa ľahšie učia na boku hlavy a nie vzadu, teda pokiaľ máte za sebou aj pred sebou zrkadlo a nemýli vás to. Takže to budú asi všetky tipy čo vám môžem dať, takže tu sú už spomínané postupy:
Ako sa vám páči tento účes? Vyskúšate ho? Ak áno, urobte si fotkua  zverejnite ju na Fb stránky alebo na mojom Instagrame s hashtagom #TTCcelticknot

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.