Preskočiť na hlavný obsah

Zakladače do (domácej) kancelárie Herlitz/Binders for (home)officeMilujem mať všetko pekne zorganizované. A preto okrem kníh a DVD sú ďalšou neoddeliteľnou časťou mojej knižnice zakladače. Používam dve značky - Herlitz z Faxcopy a tyrkysové zakladače z Tesca. Dnes vám ukážem tie, ktoré mám práve z Faxcopy. Niektoré je možno kúpiť aj v papiernictve Ševt a možnože aj inde, no ja ich nakupujem zväčša v týchto dvoch. Ladím ich do zelených tónov, keďže tie sú podľa mňa najkrajšie, hoci mám zopár aj v ružovej. Vy sa však môžete rozhodnúť úplne inak, keďže možností je naozaj veľmi veľa a je z čoho vyberať. Mám tu pre vás tri kategórie - zakladač, ktorý možno nosiť so sebou, väčšie zakladače vhodné skôr do knižnice a zakladač na časopisy.

Menší zakladač na nosenie so sebou
Zakladač s kvetmi a mašličkami


Iný


Väčšie zakladače vhodné do knižnice
Zakladač s kvetmi

Retro zakladač

Zakladač Home so sovami

Zakladač s bicyklom a levanduľou


Iné
Zakladač na časopisy
Zakladač s motýľmi

Ružový zakladač s kvetmi

Iný

...
Photocredit - Faxcopy.sk

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.