Preskočiť na hlavný obsah

Zakladače do (domácej) kancelárie Herlitz/Binders for (home)officeMilujem mať všetko pekne zorganizované. A preto okrem kníh a DVD sú ďalšou neoddeliteľnou časťou mojej knižnice zakladače. Používam dve značky - Herlitz z Faxcopy a tyrkysové zakladače z Tesca. Dnes vám ukážem tie, ktoré mám práve z Faxcopy. Niektoré je možno kúpiť aj v papiernictve Ševt a možnože aj inde, no ja ich nakupujem zväčša v týchto dvoch. Ladím ich do zelených tónov, keďže tie sú podľa mňa najkrajšie, hoci mám zopár aj v ružovej. Vy sa však môžete rozhodnúť úplne inak, keďže možností je naozaj veľmi veľa a je z čoho vyberať. Mám tu pre vás tri kategórie - zakladač, ktorý možno nosiť so sebou, väčšie zakladače vhodné skôr do knižnice a zakladač na časopisy.

Menší zakladač na nosenie so sebou
Zakladač s kvetmi a mašličkami


Iný


Väčšie zakladače vhodné do knižnice
Zakladač s kvetmi

Retro zakladač

Zakladač Home so sovami

Zakladač s bicyklom a levanduľou


Iné
Zakladač na časopisy
Zakladač s motýľmi

Ružový zakladač s kvetmi

Iný

...
Photocredit - Faxcopy.sk

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.