Preskočiť na hlavný obsah

Zakladače do (domácej) kancelárie Herlitz/Binders for (home)officeMilujem mať všetko pekne zorganizované. A preto okrem kníh a DVD sú ďalšou neoddeliteľnou časťou mojej knižnice zakladače. Používam dve značky - Herlitz z Faxcopy a tyrkysové zakladače z Tesca. Dnes vám ukážem tie, ktoré mám práve z Faxcopy. Niektoré je možno kúpiť aj v papiernictve Ševt a možnože aj inde, no ja ich nakupujem zväčša v týchto dvoch. Ladím ich do zelených tónov, keďže tie sú podľa mňa najkrajšie, hoci mám zopár aj v ružovej. Vy sa však môžete rozhodnúť úplne inak, keďže možností je naozaj veľmi veľa a je z čoho vyberať. Mám tu pre vás tri kategórie - zakladač, ktorý možno nosiť so sebou, väčšie zakladače vhodné skôr do knižnice a zakladač na časopisy.

Menší zakladač na nosenie so sebou
Zakladač s kvetmi a mašličkami


Iný


Väčšie zakladače vhodné do knižnice
Zakladač s kvetmi

Retro zakladač

Zakladač Home so sovami

Zakladač s bicyklom a levanduľou


Iné
Zakladač na časopisy
Zakladač s motýľmi

Ružový zakladač s kvetmi

Iný

...
Photocredit - Faxcopy.sk

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nápady na stenu v detskej izbičke z Pepca

Polička Napríklad táto obláčiková môže byť domovom pre detské knižky
Vešiačiky Moja dcérka má veľmi veľa čeleniek a mať ich len tak položené by znamenalo sa v nich nedokázať vyznať. Zavesené podľa farieb alebo vzorov však môžu byť roztriedené.
Závesné dekorácie  "Maj veľké sny maličká" alebo iný citát môže skrášliť nejednu detskú izbičku
Svetielko Tento obláčik predávajú aj v bielom a je vlastne svetielko, ktoré možno buď zavesiť, alebo ak nechcete robiť dierky do steny len položiť na poličku, v každom prípade je to riešenie pre tých, ktorí nemajú lampy na stenách len na strope či nočných stolíkoch.
Fotorámik Vaše fotky počas tehotenstva, z ultrazvuku alebo keď sa už dieťatko narodí, treba zväčniť a zavesiť do detskej izbičky na viditeľné miesto
Obraz Či už ho na stenu zavesíte alebo opäť len položíte alebo dáte do rámiku a neskôr vymeníte, obraz je jednoducho klasika.

Moderné nafukovačky do bazéna