Preskočiť na hlavný obsah

Dovidenia 2015!/ Goodbye 2015!


Na začiatku tohto roka som si vyrobila tento DIY projekt na Spomienkovú fľašu na rok 2015 a dnes sa s vami podelím s 15 top momentami roku 2015, na ktoré budem rada spomínať.


1.Lauren Conrad sa páčila moja fotografia na Instagrame2.Zariadenie mojej home office a hosťovskej izby (Jysk a a Ikea)


3.Prvý krát sama vo Viedni, v metre, Forever 21 a v Strabuckse


4.Môj retro bicykel z prvej dlhodobej brigády


5.Trištvrte roka v práci

6.Výlety po Slovensku do Čadce, Martina, Banskej Bystrice, Bratislavy, Straník, Strečno, Lietavský hrad...


7.Pozrený seriál Larina voľba až na 2 časti :D

8.Naučenie sa pliesť vlasy
9.Piknik
10.Takmer 200 nových followerov na Lauren Conrad Sk na Facebooku
https://www.facebook.com/laurenconradsk/

11.Oslava na Morave


12.Moja posteľ v časopise Nový čas Bývanie


13.Dovolenka v Čiernej Hore s priateľom

14.Výlet do Wisly a Koniakowa

15.Začatie viac piecť s mamou aj sama


Ak si chcete urobiť vlastnú spomienkovú fľašu na rok 2016, tu je postup ako na to vo videu:

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo