Preskočiť na hlavný obsah

Nákupy z Kiku a Kauflandu/Haul from Kik and Kaufland


Minulý mesiac som si kúpila zopár skvelých vychytávok do domu najmä v Kiku, ale niečo sa našlo aj v Kauflande. Takže sa môžme na to pozrieť bližšie:

Kik
Metalické svetielka s hviezdičkami

Štóla so sobmi (aj v štvorcovom rozmere)

Osvetlený nápis HOME na baterky (aj nápis XMAS)

Sviečka so sobom (aj v červenej farbe)

Darčeková taška ako obálka

Pečiatka na domáce koláče - 3 vzory

Gumičky do vlasov v štýle telefónnej šnúry - 4ks v balení

Krabička s tortičkou


Kaufland
Polica pre brata na meniny

Svietnik na čajovú sviečku (aj v bielom prevedení s červenými bodkami)


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.