Preskočiť na hlavný obsah

Vianočná oslava na ľudovú tému/Christmas folk-themed party


 Tak ako každý rok, tak aj tento sa koná medzi mojimi priateľmi a bývalými spolužiakmi Vianočná párty. Tento rok je to už 4.ročník a témy boli naozaj rôzne - Vianočné svetre, červeno-zelená kombinácia, ale tento rok sú to ľudové Vianoce plus minulý rok som bola organizátorku oslavy ja. Nebudem vám klamať, bude to pre mňa výzva. Oveľa radšej by som sa chystala na bielo-zlatú párty, o ktorej som písala v predchádzajúcom článku, pretože to je skôr môj štýl. No nič sa nedá robiť a tak už teraz prichádzam z nápadmi na to, ako si učesať vlasy a čo si obliecť na podobný štýl párty.

Ešte predtým ako sa dostanem k podstate tohto článku vám chcem ukázať túto krásnu obálku v tvare soba z červeným nosom od tohtoročnej organizátorky oslavy.

Vlasy/Účes
Nič mi viac nepríde ľudovejšie ako dva zapletené vrkoče. Ja som sa rozhodla pre priberané holandské vrkoče, keďže tie vyniknú viac ako francúzske alebo obyčajné dievčenské bez priberania.

Oblečenie
Zatiaľ neviem ako bude vyzerať vrchná časť môjho oblečenia, ale už viem, že jej súčasťou bude táto sukňa. Má na sebe kvety aj čipku a príde mi vhodná na túto oslavu ako žiadna iná.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo