Preskočiť na hlavný obsah

Kúpeľna mojich snov/My dream bathroom


Tento rok sa budem zrejme s trochou šťastia ak všetko stihneme s priateľom sťahovať do svojho domu. Čaká nás rekonštrukcia aj zariaďovanie domu a preto som sa rozhodla začať písať o tom, ako si predstavujem svoje ideálne bývanie. Pozor, je to však viac moja dievčenská predstava, než to ako to bude naozaj vyzerať, keďže tam nebudem bývať sama. Ale aj tak je dobré mať svoje predstavy, no nie?


Moja vysnívaná kúpeľňa by mala mať zopár vecí, ktoré by ju urobilo dokonalou. Ak mám vybrať zopár z nich, tak by ma potešilo čokoľvek z nasledovného zoznamu:


1.vaňu na nožičkách
2.luster na strope
3.mala by v krémovej farbe pripomínajúcu piesok alebo tyrkysovo modrej ako voda
4.biely nábytok
5.zrkadlo s osvetlením po jeho obvode
6.toaletný stolík
7.doplnky ako kvety a sviečky
8.pozlátené kohútiky na umývadle a vaniKomentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.