Preskočiť na hlavný obsah

Kúpeľna mojich snov/My dream bathroom


Tento rok sa budem zrejme s trochou šťastia ak všetko stihneme s priateľom sťahovať do svojho domu. Čaká nás rekonštrukcia aj zariaďovanie domu a preto som sa rozhodla začať písať o tom, ako si predstavujem svoje ideálne bývanie. Pozor, je to však viac moja dievčenská predstava, než to ako to bude naozaj vyzerať, keďže tam nebudem bývať sama. Ale aj tak je dobré mať svoje predstavy, no nie?


Moja vysnívaná kúpeľňa by mala mať zopár vecí, ktoré by ju urobilo dokonalou. Ak mám vybrať zopár z nich, tak by ma potešilo čokoľvek z nasledovného zoznamu:


1.vaňu na nožičkách
2.luster na strope
3.mala by v krémovej farbe pripomínajúcu piesok alebo tyrkysovo modrej ako voda
4.biely nábytok
5.zrkadlo s osvetlením po jeho obvode
6.toaletný stolík
7.doplnky ako kvety a sviečky
8.pozlátené kohútiky na umývadle a vaniKomentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.