Preskočiť na hlavný obsah

Obchody s vecami do domácnosti v SCS vo Viedni/Home decor shops in Shopping City Süd in Vienna


Myslím, že ak ma niekto aspoň trochu pozná, tak vie, že nie som úplne do nakupovania oblečenia či kozmetiky. Skôr som na dekorácie a nábytok. Preto sa chystám do Viedne na nákupy do SCS práve do takých obchodoch.  Tu je zoznam 5, ktoré by som chcela navštíviť aj keď neviem, či sa to dá stihnúť za jeden deň, no ak vypustíme Ikeu, možnože áno. Najviac sa teším na Primark, potom na Zaru Home a Depot.

Depot

Ikea

Kik

Primark

Zara Home

Popri vyčerpavajúcich nákupoch príd evhod zastaviťsa aj v Starbuckse na frapučíno alebo menšie občerstvenie


POZOR! V nedele sú obchody v SCS zatvorené a aj vo všedné dni nie sú otvorené celých 12 hodín ako na Slovensku. 

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.