Preskočiť na hlavný obsah

Rozvrh týždňa/Week schedule


Ako som už minule spomínala, tak som sa rozhodla rozvrhnúť si týždeň a to nasledovne:
Utorok - Účesy
Streda - Bývanie
Piatok - Pečenie
Sobota - Rôzne
Nedeľa - Nákupy
Zvolila som si teda 5 dní okrem pondelka a štvrtka a ich témy sú väčšinou podľa začiatočných písmen daného dňa. Sú to témy môjmu srdcu blízke, ale aj novinka, ktorou je pečenie, ktoré uvidíme ako sa podarí. Sobotu mám voľnú rôznym nápadom na články, ktoré by mali byť iné ako ostatné dni. Takže už zajtra sa môžete tešiť na ďalší účes, ktorý vás naučím.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.