Preskočiť na hlavný obsah

Rozvrh týždňa/Week schedule


Ako som už minule spomínala, tak som sa rozhodla rozvrhnúť si týždeň a to nasledovne:
Utorok - Účesy
Streda - Bývanie
Piatok - Pečenie
Sobota - Rôzne
Nedeľa - Nákupy
Zvolila som si teda 5 dní okrem pondelka a štvrtka a ich témy sú väčšinou podľa začiatočných písmen daného dňa. Sú to témy môjmu srdcu blízke, ale aj novinka, ktorou je pečenie, ktoré uvidíme ako sa podarí. Sobotu mám voľnú rôznym nápadom na články, ktoré by mali byť iné ako ostatné dni. Takže už zajtra sa môžete tešiť na ďalší účes, ktorý vás naučím.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.