Preskočiť na hlavný obsah

Vitaj rok 2015!/Hello 2016!


Dnes sa začal nový rok a ako každý rok aj tento som sa pomýlila hneď pri písaní nadpisu, že je ešte rok 2015. Chvíľu to ešte potrvá. No čo očakávate od tohto roku vy? Ja si nechcem dávať nijaké predsavzatia, ale určite sú tu nejaké tie očakávania, čo nový rok prinesie. Takže tu sú tie môj bucket list:
1.Koncom marca vyjde kniha Celebrate od Lauren Conrad, ktorú si chcem predobjednať zo zahraničia.
2.Chcem navštíviť Prahu, vrátiť sa do Viedne a ísť na dovolenku do Chorvátska.
3.Chcem viac piecť.
4.Chcem zmeniť prácu za lepšiu.
5.Chcem sa naučiť nové účesy.
6.Chcem zariaďovať ďalšie miestnosti okrem mojej izby.
7.Chcem viac bicyklovať.
8.Chcem viac oslavovať narodeniny a Vianoce.
9.Chcem sa naučiť španielsky,
10.Chcem viac pozerať filmy na  DVD ako videá na Youtube.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.