Preskočiť na hlavný obsah

Vitaj rok 2015!/Hello 2016!


Dnes sa začal nový rok a ako každý rok aj tento som sa pomýlila hneď pri písaní nadpisu, že je ešte rok 2015. Chvíľu to ešte potrvá. No čo očakávate od tohto roku vy? Ja si nechcem dávať nijaké predsavzatia, ale určite sú tu nejaké tie očakávania, čo nový rok prinesie. Takže tu sú tie môj bucket list:
1.Koncom marca vyjde kniha Celebrate od Lauren Conrad, ktorú si chcem predobjednať zo zahraničia.
2.Chcem navštíviť Prahu, vrátiť sa do Viedne a ísť na dovolenku do Chorvátska.
3.Chcem viac piecť.
4.Chcem zmeniť prácu za lepšiu.
5.Chcem sa naučiť nové účesy.
6.Chcem zariaďovať ďalšie miestnosti okrem mojej izby.
7.Chcem viac bicyklovať.
8.Chcem viac oslavovať narodeniny a Vianoce.
9.Chcem sa naučiť španielsky,
10.Chcem viac pozerať filmy na  DVD ako videá na Youtube.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.