Preskočiť na hlavný obsah

Zmena blogu/Change of blog

Keď nie ste spokojný s obsahom vášho blogu, nebude potom spokojní ani jeho čitatelia. Preto som sa rozhodla, že začnem svoje články viac plánovať a neprispievať nielen 8x týždenne ako minulý rok, ale ani 7 ako som plánovala na tento rok. Bude to radšej 5x, ak nie menej, a premyslene, ako že otvorím nový príspevok a premýšľam o čom písať.  Niežeby som niekedy vynikala v slohoch. Ale keď som sa rozhodla vrátiť k písaniu blogu, predstavovala som si, že budem písať o nových účesoch, bytových dekoráciách, občas o mojich nákupoch či nejakých receptoch. Lenže tento raz si na to všetko chcem určiť nejaký presný deň. Povedzme keby blogujem od pondelka do piatka, čo však ja skôr vidím na víkend, ale to sa ešte rozhodnem, pondelky budú vždy o účesoch, utorky o niečom inom, stredy zas úplne o inom a podobne. Takže vo voľnom čase, mimo blogu si to celé premyslím a pokúsim sa prísť na to, čo by bolo najvhodnejšie. Inšpiruje ma k tomu aj blog Lauren Conrad.com, kde je od pondelka do piatka vždy uverejnených 10 článkov, avšak utorky majú svojich Tuesday 10 (utorkových 10), piatky Friday favorites (piatkový obľúbenci) či rubriku Chic of the week (najvkusnejšie oblečená v týždni). Tiež sa mi páči list na začiatku každého mesiaca od samotnej Lauren Conrad, pretože na jej blogu spolupracuje aj s ďalšími dievčatami. Takže dnes to bolo len o prúde mojich myšlienok k blogu, ale čoskoro dúfam, že pokračujem alebo lepšie zdokonalím svoj blog.
Iva :)

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo