Preskočiť na hlavný obsah

Zmena blogu/Change of blog

Keď nie ste spokojný s obsahom vášho blogu, nebude potom spokojní ani jeho čitatelia. Preto som sa rozhodla, že začnem svoje články viac plánovať a neprispievať nielen 8x týždenne ako minulý rok, ale ani 7 ako som plánovala na tento rok. Bude to radšej 5x, ak nie menej, a premyslene, ako že otvorím nový príspevok a premýšľam o čom písať.  Niežeby som niekedy vynikala v slohoch. Ale keď som sa rozhodla vrátiť k písaniu blogu, predstavovala som si, že budem písať o nových účesoch, bytových dekoráciách, občas o mojich nákupoch či nejakých receptoch. Lenže tento raz si na to všetko chcem určiť nejaký presný deň. Povedzme keby blogujem od pondelka do piatka, čo však ja skôr vidím na víkend, ale to sa ešte rozhodnem, pondelky budú vždy o účesoch, utorky o niečom inom, stredy zas úplne o inom a podobne. Takže vo voľnom čase, mimo blogu si to celé premyslím a pokúsim sa prísť na to, čo by bolo najvhodnejšie. Inšpiruje ma k tomu aj blog Lauren Conrad.com, kde je od pondelka do piatka vždy uverejnených 10 článkov, avšak utorky majú svojich Tuesday 10 (utorkových 10), piatky Friday favorites (piatkový obľúbenci) či rubriku Chic of the week (najvkusnejšie oblečená v týždni). Tiež sa mi páči list na začiatku každého mesiaca od samotnej Lauren Conrad, pretože na jej blogu spolupracuje aj s ďalšími dievčatami. Takže dnes to bolo len o prúde mojich myšlienok k blogu, ale čoskoro dúfam, že pokračujem alebo lepšie zdokonalím svoj blog.
Iva :)

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…