Preskočiť na hlavný obsah

Overaly/Jumpsuits

Tento týždeň som si kúpila dva nové dlhé overaly. Doteraz som mávala skôr overaly šortkového typu. Táto novinka mi je však výzvou na to, ako ich nosiť. Takže pozrime sa na moje tipy k čomu si ich obliecť.
1.Džínsový overal - tento overal treba kombinovať s topom a tu si myslím, že máte na výber veľa možností - dokonca aj crop top, pretože sa mi nepáči, keď si oblečiem k tomu niečo hrubšie a už to vytvára efekt bruška pod časťou na traky. Kedže je toto skôr taký neformálny outfit k nemu by som zvolila tenisky.


2.Čierny nohavicový overal - Tu už odpadá časť kombinácie, čo pod tento overal, skôr sa vyskytne otázka čo naň. Ja aby som zrejme zvolila nejaké pekné sako, ale zrejme mimo čiernej farby, aby to bolo k tým nohaviciam až príliš formálne. Ako obuv by som si k nemu dala topánky na podpätkoch.

...
Oba overaly v zľave zo 49,90 eur, Tally Weijl

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.