Preskočiť na hlavný obsah

Piatkové pečenie - Rafaelo guľky


Buďte originálny a vyrobte si vlastné Rafaelo guľky namiesto kupovania bonboniéry na Valentína.

Potrebujete:
Kokos
Salko
Mandle
a
Košíčky na mafinyPostup:
Večer pred samotným zhotovením guľôčok si vytvorte hmotu z kokosu a salka, pričom si nechajte trochu kokos na samotné posypanie.
Na druhý deň si z hmoty budeme robiť guľôčky, do ktorých vložíme jednu mandľu.
Na koniec ich obalíme v kokose a dáme do košíčkov na mafiny.

Ja som sa rozhodla tento jednoduchý recept vyskúšať a čo vy? Fotky z neho určite zavesím na svoj Instagram, takže ak ma ešte nesledujete, môžte tak urobiť teraz.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.