Preskočiť na hlavný obsah

Premiestenenie nábytku/Moving furniture


Väčšiu zmenu som už síce raz urobila, tým že som zmenila polohu postele úplne, ale tentoraz je to opäť iné, keďže som získala viac miesta.
Nočný stolík som premiestnila z jednej strany postele na druhú - k oknu, čím som získala uličku k samotnému oknu a šetrím svoj matrac a rošt v jednom (táto kombinácia nebola práve najlacnejšia a nechcem do nej tak skoro investovať) aj posteľ zároveň.
Taktiež som zrušila svoj baldachýn nad posteľou a rozmýšľam či ho vrátim späť, keďže je to nielen lapač hmyzu (naozaj raz ma zachránil pred pavúkom) a tiež lapač prachu.
Možnože by som tento raz skúsila kúpiť nejaký väčší obraz alebo obraz z viacerých častí a dala ho nad posteľ, no uvidíme, či ma niečo osloví.
Okrem toho som premiestnila aj svoju komodu a tým pádom je nová lavica rovno pred posteľou, ale o tom zrejme budúci týždeň budem písať, pretože poprosím bubny - začiatkom týždňa by mi mala prísť moja krajčírska figurína na šaty! Našla som kvetinovú bielu a k tomu ešte aj v zľave. Naozaj sa jej neviem dočkať. Je to jedna z vecí, po ktorých som dlho túžila a konečne sa mi splní to, že ju budem mať. Dokonca mi bude ladiť s tapetou na skrini a komode, takže čo viac si môžem priať?
V každom prípade sa môžete tešiť na nový príspevok s druhou stranou izby oproti tej dnešnej s poteľou a tá bude v podstate aj záverečná, keďže ste už predtým videli môj pracovný kútik s písacím stolom a knižnicou. Ale nebojte sa, ja stále niečo premiestňujem, prerábam alebo kupujem nové veci.Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo