Preskočiť na hlavný obsah

Ako nosiť klobúk na jar


Novinkou v mojom šatníku je tento bordový klobúk na jar (a  jeseň). Keďže nie som zvyknutá ho nosiť (väčší slamený klobúk nosím iba v lete na dovolenke) prečítala som si zopár tipov ako naň a tu je malý súhrn účesov a oblečenie, ku ktorému sa dá nosiť.

Účesy
1.Natočené vlasy
2.Zapletený vrkoč na strane
3.Cop na strane s pár vlasmi, ktoré vám budú rámovať tvár
4.Rybí cop na strane
5.Drdol na boku


Oblečenie
1.Šaty (so svetríkom)
2.Sukňa v kombinácií s blúzkou
3.Pásikovaný top s džínsami
4..Dlhý sveter (v chladný deň cez outfit typu č.5)
5.Šatka (a rukavice)
6.Topánky na podpätkoch
Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.