Preskočiť na hlavný obsah

Falošný rybí cop/Fake fishtatil - topsytail braid


Máte problém so zapletením rybieho copu, či už pre nezvládanie techniky alebo pre bolesť rúk  pri dlhých vlasoch, ktoré trvá dlho zapliesť? Nevadí, tento falošný cop,; nazývaný tiež topsytail cop, vďaka pomôcke, s ktorou sa dá urobiť, ale nepotrebujete ju zásadne (ani vo fotopostpe nie je použitá); bude vás cop vyzerať ako ozajstný rybí cop ak nie lepšie.

Potrebujete:
1.Niekoľko priehľadných gumičiek alebo vo farbe vlasoch
2.Pomôcka na pretiahnutie vlasov cez seba "Topsy tail" - ak nemáte nič sa nedeje, dá sa to aj bez 


Postup:
1.Svoju ofinu dajte vzadu do priehľadnej gumičky alebo vo farbe vašich vlasov, ale gumičku príliš nezaťahujte
2.Urobte medzeru medzi copom a hlavou a cop, ktorý ste urobili cez túto dieru prevlečte. Na tento proces je vhodná spomínaná pomôcka Topsy tail.
3.Urobte cop z ďalších dvlasov o niečo nižšie a opäť gumičku nezaťahujte
4.Znova urobte medzeru medzi copom a hlavou a vlasy prevlečte.
5.Opakujte kroky 3 a 4 až kým sa vám neminú vlasy na pridávanie.
6.Potom už opakujte len krok 4, bez pridávania vlasov až kým sa nedostanete ku končekom vlasov.
7.Aby bol výsledný efekt viac podobný rybiemu copu a nebolo vidieť gumičky ani trochu, cop ponaťahujte ako na poslednej fotke vo fotopostupe.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nápady na stenu v detskej izbičke z Pepca

Polička Napríklad táto obláčiková môže byť domovom pre detské knižky
Vešiačiky Moja dcérka má veľmi veľa čeleniek a mať ich len tak položené by znamenalo sa v nich nedokázať vyznať. Zavesené podľa farieb alebo vzorov však môžu byť roztriedené.
Závesné dekorácie  "Maj veľké sny maličká" alebo iný citát môže skrášliť nejednu detskú izbičku
Svetielko Tento obláčik predávajú aj v bielom a je vlastne svetielko, ktoré možno buď zavesiť, alebo ak nechcete robiť dierky do steny len položiť na poličku, v každom prípade je to riešenie pre tých, ktorí nemajú lampy na stenách len na strope či nočných stolíkoch.
Fotorámik Vaše fotky počas tehotenstva, z ultrazvuku alebo keď sa už dieťatko narodí, treba zväčniť a zavesiť do detskej izbičky na viditeľné miesto
Obraz Či už ho na stenu zavesíte alebo opäť len položíte alebo dáte do rámiku a neskôr vymeníte, obraz je jednoducho klasika.

Moderné nafukovačky do bazéna