Preskočiť na hlavný obsah

Oslava pre budúcu nevestu v štýle Tiffany & Co./Tiffany & Co. themed bridal shower


Odvážna tyrkysovo-čierno-biela kombinácia v štýle Tiffany & Co bola témou oslavy pre nevestu Belindu Selene a jej snúbenca Ricarda Villa. V zahraničí táto oslava spolu s rozlúčkou majú svoje miesto pred svadbou a veľkosťou sa vyrovná naším svadbám.

Čierno-biela štóla

Detaily

Laky na nechty ako darčeky pre družičky

Photo booth

Nápoje

Torta s nápisom nevesty a Co.


Detaily

Scrapbook budúcich manželov

Fotorámik s fotkami družiek a popisom o nich

Hry s hosťami a družičkami

Čas na darčeky

Ženích s darčekmi

Perly

Pozvánky na párty prišli v tyrkysových obálkach

Outfit budúcej nevesty

Stoličky s tyrkysovými mašľami

Okrúhly stôl so stoličkami 

Zo slečny k pani

Fotka snúbencov

Ženích mal na sebe tyrkysovú košeľu podľa témy oslavy

Oslavy pre nevesty sú v zahraničí veľkolepé ako naše svadbyKomentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.