Preskočiť na hlavný obsah

Svadobný bar s nápojmi /Wedding drink bar

Fotografia z Instragramu LC Lauren Conrad

Blíži sa prvý jarný deň a s pribúdajúcimi teplými dňami sa začne svadobná sezóna. Niektoré z vás sa budú možno vydávať až v lete, ale možno nie je na škodu začať premýšľať nad tým, ako budete zvládať horúčavy alebo čo ponúknete hosťom okrem vína a iného alkoholu. Už dlhšie sú trendom svadobné bary s rôznymi sladkosťami a cukríkmi v sklenených nádobach. Ak však chcete posunúť tento trend ďalej a zaujať nielen detských hostí, skúste bar s domácimi nápojmi v sklenených nádobach s kohútikmi. 

Fotografia zo svadby Lauren Conrad v časopise Us Weekly

Základ je zaobstarať si už spomínané nádoby s kohútikmi a potom nakúpiť rôzne druhy ovocia, ideálne citrusové typu pomaranče alebo limetky na osvieženie alebo vaše obľúbené druhy ovocia. Nádoby naplňte vodou a pridajte ovocie, s ktorým nešetrite a nechajte ho vo vode aj vrátane podávania. Nielenže si vaši hostia pochutia na skvelom ovocnom nápoji, ale vyzerá to dobre aj na fotografiách. Môj tip na nákup týchto nádob je obchod Kik alebo ebay, no možnože sa vám ich podarí nájsť aj inde :)

Z letáku Kik v týždni od 9.marcaKomentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.