Preskočiť na hlavný obsah

Svadobný bar s nápojmi /Wedding drink bar

Fotografia z Instragramu LC Lauren Conrad

Blíži sa prvý jarný deň a s pribúdajúcimi teplými dňami sa začne svadobná sezóna. Niektoré z vás sa budú možno vydávať až v lete, ale možno nie je na škodu začať premýšľať nad tým, ako budete zvládať horúčavy alebo čo ponúknete hosťom okrem vína a iného alkoholu. Už dlhšie sú trendom svadobné bary s rôznymi sladkosťami a cukríkmi v sklenených nádobach. Ak však chcete posunúť tento trend ďalej a zaujať nielen detských hostí, skúste bar s domácimi nápojmi v sklenených nádobach s kohútikmi. 

Fotografia zo svadby Lauren Conrad v časopise Us Weekly

Základ je zaobstarať si už spomínané nádoby s kohútikmi a potom nakúpiť rôzne druhy ovocia, ideálne citrusové typu pomaranče alebo limetky na osvieženie alebo vaše obľúbené druhy ovocia. Nádoby naplňte vodou a pridajte ovocie, s ktorým nešetrite a nechajte ho vo vode aj vrátane podávania. Nielenže si vaši hostia pochutia na skvelom ovocnom nápoji, ale vyzerá to dobre aj na fotografiách. Môj tip na nákup týchto nádob je obchod Kik alebo ebay, no možnože sa vám ich podarí nájsť aj inde :)

Z letáku Kik v týždni od 9.marcaKomentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo