Preskočiť na hlavný obsah

Moja kniha Ceebrate od Lauren Conrad


Predvčerom som konečne dostala svoju 9 knihu od Lauren Conrad s názvom Celebrate. Bol to môj neskorý darček na Valentína od priateľa, s tým, že kniha vyšla v Amerike 29.marca a ja som si ju predobjednala.
Trvalo to zhruba pol mesiaca kým prišla, ale oplatilo sa čakať. Pre záujemkyne zo Slovenska odporúčam české kníhkupectvo nejlevnejsi-knihy.cz. Môžete si ju však objednať aj cez Amazon.com. Keďže zo zahraničia objednávam skôr z ebayu a z Amazonom nemám skúsenosti, zvolila som radšej českú alternatívu. 
Recenziu na knihu napíšem, keď ju celú prečítam, ale už teraz viem, že sa mi bude páčiť, lebo sa v nej píše o mojej obľúbenej činnosti a to o oslavách. Nielenže sú v nej krásne fotografie, ale dokonca detaily zo svadby Lauren. 
V deň keď mi kniha prišla, som ju odfotila a dala na Instagram a like som dostala od samotnej Lauren, asi po druhú raz, odkedy ho mám založený. Takže to ma v ten deň urobila dvojnásobne šťastnou.Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.