Preskočiť na hlavný obsah

Moja kniha Ceebrate od Lauren Conrad


Predvčerom som konečne dostala svoju 9 knihu od Lauren Conrad s názvom Celebrate. Bol to môj neskorý darček na Valentína od priateľa, s tým, že kniha vyšla v Amerike 29.marca a ja som si ju predobjednala.
Trvalo to zhruba pol mesiaca kým prišla, ale oplatilo sa čakať. Pre záujemkyne zo Slovenska odporúčam české kníhkupectvo nejlevnejsi-knihy.cz. Môžete si ju však objednať aj cez Amazon.com. Keďže zo zahraničia objednávam skôr z ebayu a z Amazonom nemám skúsenosti, zvolila som radšej českú alternatívu. 
Recenziu na knihu napíšem, keď ju celú prečítam, ale už teraz viem, že sa mi bude páčiť, lebo sa v nej píše o mojej obľúbenej činnosti a to o oslavách. Nielenže sú v nej krásne fotografie, ale dokonca detaily zo svadby Lauren. 
V deň keď mi kniha prišla, som ju odfotila a dala na Instagram a like som dostala od samotnej Lauren, asi po druhú raz, odkedy ho mám založený. Takže to ma v ten deň urobila dvojnásobne šťastnou.Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.