Preskočiť na hlavný obsah

Ombré stena/Ombre wall


Máte radi ombré a viete si ho predstaviť aj u vás doma na stene? Máte viac možností ako ho dosiahnuť - kúpte si aspoň 3 podobné odtiene farby, ktorú chcete na stene ako tu tyrkysová alebo si kúpte farbu, ktorú budete miešať s vodou aby bolo čoraz slabšia. Aby ombré nedopadlo ako schody pri vlasoch, keď si ich niektoré slečny robia doma samé bez kaderníčky, musíte farby spolu prelínať a neurobiť len 3 horizontálne pásy (vidieť na obrázkoch č.3 a 4).

Tak čo, boli by ste ochotný také niečo vyskúšať? Ja som trendu ombré úplne podľahla a určite by som do toho šla.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.