Preskočiť na hlavný obsah

Srdiečkový vrkoč/Heart-shaped braid


Ak viete ako zapliesť holandský vrkoč, nebudete mať problém ani so srdiečkovým tvarom, v ktorom ho použijete. Spolu za zapletú 2 rovnaké vrkoče - jeden sprava a druhý z ľava.

Potrebujete:
2 gumičky do vlasov

Postup:
1.Vlasy si rozdelíme na polovicu s cestičkou v strede hlavy.
2.Namiesto toho aby ste zapletali vlasy spredu od ofiny, zapletajú sa od temena hlavy (ako vidieť na obrázku alebo vo videu).
3.Ako náhle sa dostanete k miestu kde je ofina, pokračujete v klasickom vrkoči z 3 prameňov bez priberania ďalších vlasov a dáme do gumičky.
4.To isté zopakujeme na druhej strane.
5.Nakoniec oba vrkoče vzadu spojíme do 1 gumičky.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.