Preskočiť na hlavný obsah

Srdiečkový vrkoč/Heart-shaped braid


Ak viete ako zapliesť holandský vrkoč, nebudete mať problém ani so srdiečkovým tvarom, v ktorom ho použijete. Spolu za zapletú 2 rovnaké vrkoče - jeden sprava a druhý z ľava.

Potrebujete:
2 gumičky do vlasov

Postup:
1.Vlasy si rozdelíme na polovicu s cestičkou v strede hlavy.
2.Namiesto toho aby ste zapletali vlasy spredu od ofiny, zapletajú sa od temena hlavy (ako vidieť na obrázku alebo vo videu).
3.Ako náhle sa dostanete k miestu kde je ofina, pokračujete v klasickom vrkoči z 3 prameňov bez priberania ďalších vlasov a dáme do gumičky.
4.To isté zopakujeme na druhej strane.
5.Nakoniec oba vrkoče vzadu spojíme do 1 gumičky.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.