Preskočiť na hlavný obsah

Tipy na rozlúčku so slobodou podľa Lauren Conrad

1.Pozvánka -  hoci nie sú rozlúčky so slobodou u nás až tak veľmi populárne, tak ako budúci ženíchovia, aj budúce nevesty na ne majú právo. Urobte ich zaujímavejšími hneď od začiatku a dajte si vytlačiť alebo rozpošlite emailom svoje vlastné pozvánky na vašu párty

2.Vtipné dočasné tetovania - "Patrím na rozlúčku so slobodou XY. Ak sa stratím, kúpte mi drink.


3.Jedlo - Chutné koláčiky by taktiež nemali chýbať na žiadnej správnej oslave. Pre budúcu nevestu je vhodný napríklad v tvare prsteňa. Na obrázku dole je koník Piňata, ktorý sa v zahraničí naplní sladkosťami, zavesí sa a ľudia na oslave majú zakryté oči a musia doňho búchať palicou až kým sa neotvorí a nevysypú sa z neho sladkosti
Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.