Preskočiť na hlavný obsah

Zberateľská mánia - časopis Us Weekly 2014 - Svadba Lauren Conrad


Hneď 1.apríl pre mňa začal nádherne vďaka prvému zberateľskému kúsku z Ebay-u, ktorý som si objednala. Je to časopis Us Weekly z roku 2014 a na titulke je Lauren Conrad so svojím manželom Williamom Tellom. 10 strán článku o ich svadbe som jednoducho musela mať!  Pre informáciu, Lauren Conrad je americká spisovateľka, módna návrhárka a hviezda 2 bývalých reality show. Na Slovensku časopisy tohto typu nezakúpite, v Panta Rhei či Tescu sú to skôr mesačníky než týždenníky a aj to rôzne - či už z USA, Británie alebo Nemecka. Takže moja mánia pokračuje a ešte očakávam ďalšie kúsky do kolekcie. Ale aby bolo jasné ako som na tom doteraz: od Lauren mám 8 kníh a 9 na ceste ku mne domov, 5 DVD z reality show The Hills, 2 z Laguna Beach. A teraz ešte očakávam 3 knihy z reality show, ktoré som predchvíľou spomínala, ďalší časopis a nejaké články a fotografie do mojej neoceniteľnej kolekcie. 
A čo vy, tiež ste vášnivou fanúšičkou nejakej celebrity alebo iného známeho človeka?Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nápady na stenu v detskej izbičke z Pepca

Polička Napríklad táto obláčiková môže byť domovom pre detské knižky
Vešiačiky Moja dcérka má veľmi veľa čeleniek a mať ich len tak položené by znamenalo sa v nich nedokázať vyznať. Zavesené podľa farieb alebo vzorov však môžu byť roztriedené.
Závesné dekorácie  "Maj veľké sny maličká" alebo iný citát môže skrášliť nejednu detskú izbičku
Svetielko Tento obláčik predávajú aj v bielom a je vlastne svetielko, ktoré možno buď zavesiť, alebo ak nechcete robiť dierky do steny len položiť na poličku, v každom prípade je to riešenie pre tých, ktorí nemajú lampy na stenách len na strope či nočných stolíkoch.
Fotorámik Vaše fotky počas tehotenstva, z ultrazvuku alebo keď sa už dieťatko narodí, treba zväčniť a zavesiť do detskej izbičky na viditeľné miesto
Obraz Či už ho na stenu zavesíte alebo opäť len položíte alebo dáte do rámiku a neskôr vymeníte, obraz je jednoducho klasika.

Moderné nafukovačky do bazéna