Preskočiť na hlavný obsah

Zberateľská mánia - časopis Us Weekly 2014 - Svadba Lauren Conrad


Hneď 1.apríl pre mňa začal nádherne vďaka prvému zberateľskému kúsku z Ebay-u, ktorý som si objednala. Je to časopis Us Weekly z roku 2014 a na titulke je Lauren Conrad so svojím manželom Williamom Tellom. 10 strán článku o ich svadbe som jednoducho musela mať!  Pre informáciu, Lauren Conrad je americká spisovateľka, módna návrhárka a hviezda 2 bývalých reality show. Na Slovensku časopisy tohto typu nezakúpite, v Panta Rhei či Tescu sú to skôr mesačníky než týždenníky a aj to rôzne - či už z USA, Británie alebo Nemecka. Takže moja mánia pokračuje a ešte očakávam ďalšie kúsky do kolekcie. Ale aby bolo jasné ako som na tom doteraz: od Lauren mám 8 kníh a 9 na ceste ku mne domov, 5 DVD z reality show The Hills, 2 z Laguna Beach. A teraz ešte očakávam 3 knihy z reality show, ktoré som predchvíľou spomínala, ďalší časopis a nejaké články a fotografie do mojej neoceniteľnej kolekcie. 
A čo vy, tiež ste vášnivou fanúšičkou nejakej celebrity alebo iného známeho človeka?Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo