Preskočiť na hlavný obsah

Zberateľská mánia - časopis Us Weekly 2014 - Svadba Lauren Conrad


Hneď 1.apríl pre mňa začal nádherne vďaka prvému zberateľskému kúsku z Ebay-u, ktorý som si objednala. Je to časopis Us Weekly z roku 2014 a na titulke je Lauren Conrad so svojím manželom Williamom Tellom. 10 strán článku o ich svadbe som jednoducho musela mať!  Pre informáciu, Lauren Conrad je americká spisovateľka, módna návrhárka a hviezda 2 bývalých reality show. Na Slovensku časopisy tohto typu nezakúpite, v Panta Rhei či Tescu sú to skôr mesačníky než týždenníky a aj to rôzne - či už z USA, Británie alebo Nemecka. Takže moja mánia pokračuje a ešte očakávam ďalšie kúsky do kolekcie. Ale aby bolo jasné ako som na tom doteraz: od Lauren mám 8 kníh a 9 na ceste ku mne domov, 5 DVD z reality show The Hills, 2 z Laguna Beach. A teraz ešte očakávam 3 knihy z reality show, ktoré som predchvíľou spomínala, ďalší časopis a nejaké články a fotografie do mojej neoceniteľnej kolekcie. 
A čo vy, tiež ste vášnivou fanúšičkou nejakej celebrity alebo iného známeho človeka?Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.