Preskočiť na hlavný obsah

Parochne namiesto farbenia a strihania vlasov


S novým trendom nosenia parochní aj napriek tomu, že vám nechýbajú vlasy preslávila hlavne americká hviezda reality show Kardashianky a ich rodina - Kylie Jenner. Neviete či chcete ofinu alebo kratší strih vlasov, pretože neskôr by ste si to možno rozmysleli a kupovali si príčesky? Alebo chcete skúsiť ísť z brunetky na blond, naopak alebo na inú farbu ako pastelovú ale len na určitú príležitosť? Tren kupovania parochní najrôznejších farieb a dĺžok sa ujal najmä vďaka tomu, že riešia všetky predchádzajúce problémy. Každý deň môžete vyzerať úplne inak a to bez toho aby ste si zničili vlasy doma či u kaderníčky - farbenie je už raz také najmä vďaka peroxidu. Na výber máte umelé alebo skutočné vlasy v parochniach, vďaka čomu ich teraz nieje problém natáčať, žehliť, či zaplietať. Zdá sa, že sa teda vraciame späť v histórií, kedy boli parochne moderné dokonca aj u mužov. A prečo nie, keď si muži obľúbili naše drdoly?

Ombré parochňa


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo