Preskočiť na hlavný obsah

Parochne namiesto farbenia a strihania vlasov


S novým trendom nosenia parochní aj napriek tomu, že vám nechýbajú vlasy preslávila hlavne americká hviezda reality show Kardashianky a ich rodina - Kylie Jenner. Neviete či chcete ofinu alebo kratší strih vlasov, pretože neskôr by ste si to možno rozmysleli a kupovali si príčesky? Alebo chcete skúsiť ísť z brunetky na blond, naopak alebo na inú farbu ako pastelovú ale len na určitú príležitosť? Tren kupovania parochní najrôznejších farieb a dĺžok sa ujal najmä vďaka tomu, že riešia všetky predchádzajúce problémy. Každý deň môžete vyzerať úplne inak a to bez toho aby ste si zničili vlasy doma či u kaderníčky - farbenie je už raz také najmä vďaka peroxidu. Na výber máte umelé alebo skutočné vlasy v parochniach, vďaka čomu ich teraz nieje problém natáčať, žehliť, či zaplietať. Zdá sa, že sa teda vraciame späť v histórií, kedy boli parochne moderné dokonca aj u mužov. A prečo nie, keď si muži obľúbili naše drdoly?

Ombré parochňa


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.