Preskočiť na hlavný obsah

Svadobná téma - bicykle

Pozvánky na svadbu - samozrejme s bicyklami :)

Pre zásnubné fotografie sa vyberte na piknik na bicykloch

Vhodný outfit na bicykel - žiadne dlhé šaty a pokiaľ sa dá tak radšej krémové odtiene bielej, čo sa týka ženícha - ideálna je kombinácia nohavice traky, košeľa a motýlik

 Odvezte sa na svadbu každý sám a späť tandemovým bicyklom

Označte svoj bicykel, ktorým sa odveziete na svadbu a späť Just married (Práve zosobášení)

Označenie svadby - pokiaľ máte svadobnú hostinu v reštaurácií, napíšte na to na tabule, ktoré pred nimi bývajú vonku, aby to vaši hostia vedeli nájsť 

Figúrky na tortu

Použite bicykle ako dekorácie stola - buď len tak alebo na kvety či sviečky

Odtlačky prstov hostí - Urobte balón nad vašim bicyklom podobne ako sa to robí so stromom hostí

Darček pre hostí - krájač na pizzu v tvare bicykla

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.