Preskočiť na hlavný obsah

Umenie zapletania vlasov


Je to ako vedieť nejakú z ručných prác typu štrikovanie alebo háčkovanie. Naučíte sa pliesť francúzsky, holandský, rybí vrkoč a potom vás láka pridať ďalšie pramene a zapletáte zo 4 či 5 prameňov. Môžete byť z tých nešťastných, ktorým sa nedarí si natočiť vlasy tak krásne ako ostatným ženám, ale akonáhle sa naučíte zapletať vlasy a spravíte si viac vrkočov na hlave naraz, môžete mať od väčších vĺn až po takmer malé kučierky ako pri trvalej. Ja mám sama problém s tým, že mám dlhé husté vlasy, ktoré si však neviem natupírovať aby vyzerali objemovo husté aj hore na druhý či tretí deň po umytí vlasov a tak sa často uberám k copom a zapleteným vrkočom. Podobný problém pri natáčaní vlasov mám aj ja - vlny mi rýchlo klesnú a nevydržia dlho bez pridania laku na vlasy a tak si radšej vlasy zapletám a na druhý deň sa teším vlnám z nich. Tak čo, zapletáte si vlasy aj vy alebo sa vyhýbate podobným trendom ako sú momentálne dva boxerské vrkoče? Chcete sa to naučiť? Tak ste na správnom mieste, pretože na tomto blogu píšem o rôznych účesoch a technikách ako na ne. Stačí každý utorok navštíviť blog na utorkový účes alebo pozrieť si históriu tejto rubriky a budete vedieť viac :)


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nápady na stenu v detskej izbičke z Pepca

Polička Napríklad táto obláčiková môže byť domovom pre detské knižky
Vešiačiky Moja dcérka má veľmi veľa čeleniek a mať ich len tak položené by znamenalo sa v nich nedokázať vyznať. Zavesené podľa farieb alebo vzorov však môžu byť roztriedené.
Závesné dekorácie  "Maj veľké sny maličká" alebo iný citát môže skrášliť nejednu detskú izbičku
Svetielko Tento obláčik predávajú aj v bielom a je vlastne svetielko, ktoré možno buď zavesiť, alebo ak nechcete robiť dierky do steny len položiť na poličku, v každom prípade je to riešenie pre tých, ktorí nemajú lampy na stenách len na strope či nočných stolíkoch.
Fotorámik Vaše fotky počas tehotenstva, z ultrazvuku alebo keď sa už dieťatko narodí, treba zväčniť a zavesiť do detskej izbičky na viditeľné miesto
Obraz Či už ho na stenu zavesíte alebo opäť len položíte alebo dáte do rámiku a neskôr vymeníte, obraz je jednoducho klasika.

Moderné nafukovačky do bazéna