Preskočiť na hlavný obsah

Nákupy oblečenia a vecí do domácnosti


Tento raz mám pre vás veľký haul, vďaka tomu, že som dala dohromady posledné dva týždne od dovolenky až do včera. Na nákupoch som bola najskôr v Čadci v mojich obľúbených Kik, Pepco, Tesco a potom som pokračovala v Žiline nákupmi oblečenia.

Taniere v tvare pomaranča a melóna, Coincasa

Plastový biely plot -2 balenia, Kaufland

Zelený svietnik, Kik

Dóza na čaj, Kik (majú aj na kávu, cereálie, keksíky, tácky...)

Dóza na kávu, ktorá vyzerá ako kávovar, Kik

Korytnačka do záhrady ako darček, Kik

Scrapbook, Kik

Skrinka na kľúče, Pepco

Obal na telefón, Aliexpress

Košeľa, Terranova

Baleríny, John Garfield

Retro šaty, Koton

Celé plavky, Koton

Baleríny, F&F

Bomba do kúpeľa Experimenter, Lush

Bomba do kúpeľa Lava Lamp (obrázok z netu, pretože je ešte zabalená), Lush


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo