Preskočiť na hlavný obsah

Pippa Middleton sa zasnúbila


Sestra Catherine Middleton, vojvodkyňe z Cambridge, Pippa Middleton (31) sa zasnúbila so svojim priateľom Jamesom Matthewsom po dlhoročnom vzťahu v nedeľu 17.júla na spoločnej dovolenke. Dvojica začala spolu chodiť v roku 2012, potom sa rozišli, a Pippa bola v 3 ročnom vzťahu s iným, ale minulý rok sa znova dala dokopy s teraz už jej snúbencom. Aj po takejto pauze sa teda k sebe vrátili a plánujú svadbu budúci rok. Môžeme s ateda tešiť na princa Georga, ktorý im odnesie prstene k oltáru a princeznú Charlotte ako malú družičku.
                    
Na pripomenutie pridávam aj fotografiu Pippy v bielych družičkovských šatách na svadbe princa Williama a jej setry Kate Middleton. Uvidíme aké šaty zvolí na vlastnú svadbu...


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.