Preskočiť na hlavný obsah

Pippa Middleton sa zasnúbila


Sestra Catherine Middleton, vojvodkyňe z Cambridge, Pippa Middleton (31) sa zasnúbila so svojim priateľom Jamesom Matthewsom po dlhoročnom vzťahu v nedeľu 17.júla na spoločnej dovolenke. Dvojica začala spolu chodiť v roku 2012, potom sa rozišli, a Pippa bola v 3 ročnom vzťahu s iným, ale minulý rok sa znova dala dokopy s teraz už jej snúbencom. Aj po takejto pauze sa teda k sebe vrátili a plánujú svadbu budúci rok. Môžeme s ateda tešiť na princa Georga, ktorý im odnesie prstene k oltáru a princeznú Charlotte ako malú družičku.
                    
Na pripomenutie pridávam aj fotografiu Pippy v bielych družičkovských šatách na svadbe princa Williama a jej setry Kate Middleton. Uvidíme aké šaty zvolí na vlastnú svadbu...


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.