Preskočiť na hlavný obsah

Prerobenie izby a haul z Jysku, Ikey & F&F Home...


Drahí moji čitatelia, dnes tu mám pre vás môj sľúbený článok o renovácii izby novým nábytkom a presťahovaním toho starého na iné miesto/do inej izby. Takisto nesmie chýbať to, čo mám nové vrámci sekcie do domu. Čo sa týka izby, tak som chcela nový nočný stolík z druhej strany postele v štýle akom mám aj lavicu pred posteľou (s rovnako tvarovanými nožičkami) a tak musela skriňa preč. Ostalo mi však po nej trocha miesta a tak som tam premiestnila komodu. Na strane kde bola komoda s vešiakom na kolieskach je teraz už len skriňa a vešiak na kolieskach je v hosťovskej izbe ako kedysi (najnižšia fotka v článku). Okrem stolíka som v Jysku kúpila aj staničné hodiny, po ktorých som dlho túžila a k ich kúpe ma prinútilo krásne ubytovanie na dovolenke v Splite. Potom som urobila zopár nákupov vrátane F&F Home k mojej sade do kúpeľne, Avonu a tradične Ikey, ktorá by tu raz za čas nemala chýbať.

Staničné hodiny v krémovej farbe, Jysk

Nočný stolík z Jysku sa hodí štýlovo k lavici pred posteľ rovnako z Jysku

Difuzér Zest s vôňou jablka, Avon

Dávkovač na tekuté mydlo, F&F Home

Svetlo v tvare New Yorku, Ikea

Závesná "polica" v zelenej farbe, Ikea


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo