Preskočiť na hlavný obsah

Späť do školy s Pepco kolekciami


Pepco má viacero druhov kolekcií s témou späť do školy, ale mne padli do oka práve tieto dve: Ružová s fotografiami a tyrkysovo zelená s mačičkami. Prvá je skôr pre študentky a druhá pre menšie žiačky. Ja som sa však nijako neobmedzovala pretože mi obe prišli krásne a povedzte, že vám nepríde druhá roztomilá, hoci už ste možno dospelí ako ja. Mimochodom spomenula som, že každá z vecí vyjde od 19 centov za zošit s mačičkou až po necelé dve eurá za väčší ružový zakladač? To už je čo povedať. V každej kolekcii má zastúpenie to isté, dokonca aj viac ako som nakúpila. Napríklad mi chýbajú dvojité strúhadlá, perá, ceruzky...čo som ja však vyriešila nákupom peračníka. Tak veselé nakupovanie do školy alebo do kancelárie či len tak pre radosť:)Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.