Preskočiť na hlavný obsah

Môj vysnívaný narodeninový darček


Túto knihu som si kúpila za penaize, ktoré som dostala, pretože som po nej už dlho túžila. Podarilo sa mi ju dokonca nájsť v úžasnej zľave. Jej cena je normálne okolo 50 eur. Ak vám však nevadí čítať knihy aj v češtine, mám pre vás tip kde ju dostať za polovicu. Za niečo vyše 25 eur v českom jazyku ju možno kúpiť na Martinus.sk  Táto zľava je len dočasná, neviem dokedy bude platiť, takže ak máte vážny záujem, určite si ju kúpte. Väčšiu zľavu inde nedostanete, porovnávala som aj na heureka.sk aj na najnakup.sk. No aj k týmto 25 eurám možno dostať zľavu navyše a to buď ak ste študent cez ISIC, hoci to je len pár centov alebo ak budete mať narodeniny a dostanete kupón 2 eurá, čo platí pre registrovaných na Martinus.sk. Pozor kupón dostanete až v deň narodenín a nie skôr (pre môj skorší nákup, aby som ju dostala na narodeniny som ja túto zľavu za 23 eur nestihla využiť), trvá 15 dní a je podmienený nákupom nad 15 eur.Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.