Preskočiť na hlavný obsah

Moja spálňa

Posteľ - Ikea, Nočný stolík - Jysk, Lavica - Jysk, Prehoz na posteľ - Primark, Koberec - Coincasa, lapač snov -Madal Bal
Znova som sťahovala nábytok v izbe. Vznikol tak doteraz kútik, s ktorým som najviac spokojná. Moja posteľ už bola totiž pri zvyšných dvoch stenách (3 je tá menšia na fotke, ktorá kopíruje strechu). Mám síce len jeden nočný stolík aj to pred radiátorom, ale zataiľ to takto ostane. Možnože sa neskôr vrátim späť k prvej voľbe, ktorou bola stena naproti tejto, ale všetko záleží na tom, ako presťahujem zvyšný nábytok v izbe. Tým je šatník, komoda, figurína na šaty a okrúhly stolík. Mám na ňom svoje akvárium, v ktorom sa mi vyliahli dve malé rybičky :) Takže vás určite informujem aj o zvyšku izby alebo ďalších premenách a novinkách.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.