Preskočiť na hlavný obsah

Popoludnie na terase

Čo takto si dať jeden deň obed pre zmenu vonku? Na terase si môžete dať na čo máte chuť, nezabudnite tiež na pitný režim či už na schladenie alebo šálku čaju k dobrej knihe. Keď vám pri nej vytrávi, môžete sa vybrať napríklad na bicykel :)

Prestieranie na neskorý obed: taniere a stôl -Coincasa, tácka -Ikea, príbor a látková servítka - Oriflame

Podávanie nápoja - nádoba s kohútikom -Kik, ombré poháre so slamkou - Pepco

Šálka čaju (1 zo 4 v držiaku, Avon), sieť/baldachýn na záhradu (Kaufland)

Čítanie knihy

Po obede na bicykel

...
Dekorácie
Klobúk - F&F


Vankúš - Coincasa, deka - Kik, ruksak - F&F

Z vyberanie tácok pod taniere (kvetovaná tácka -Kik)

Pýcha a predsudok od Jane Austen a puzdro na okuliare (Oriflame)

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.