Preskočiť na hlavný obsah

Biele kovové postele z NajlacnejsiNabytok.sk

Aj vy hľadáte svoju ideálnu vysnívanú posteľ ako kedysi ja? Bielu, kovovú, podľa možnosti aspoň 120/140cm širokú? Alebo si robíte rozhľad medzi manželskými posteľami? Ste na správnej adrese. Na webovej stránke NajlacnejsiNabytok.sk som našla zopár postelí, ktoré možno zaujmú aj vás. Väčšina z nich je aj v iných farebných kombináciách. Nájdete medzi nimi kúsky podobné tým z Ikey alebo Jysku, tak ako aj ja, ale môže byť ku vám bližšie ako tieto nákupné centrá. Informácie o doprave si môžete prečítať na ich stránke.

Biela kovová posteľ Birma, 90x200 cm za 105 eur (aj v čiernej farbe)

Biela kovovo-drevená posteľ Venecja, rozmery: 120x200 cm za 211 eur/160x200 cm za  225 eur/180x200 cm za 246 eur (aj vo farbe antickej čerešne)

Biela kovová posteľ Siena, rozmery: 90x200 cm za 114 eur/120x200 cm za 145 eur/160x200 cm za 168 eur (aj v čiernej farbe)

Biela kovová posteľ Parma, rozmery: 160x200 cm za 184 eur/180x200 cm za 192 eur (v rôznych farebných kombináciách).

Biela kovová posteľ Lima, rozmery: 90x200 cm za 130 eur/160x200 cm za 164 eur

Biela drevená posteľ Malta, 160x200 cm za 283 eur (v ponuke je aj komoda alebo nočný stolík)

Rozmery uvedené pri bielych posteliach nemusia byť totožné s rozmermi v iných farbách. Uvedené ceny sú väčšinou vrátane roštu, ale bez matracu.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo