Preskočiť na hlavný obsah

Nákupy z Pepca a Tesca plus Dráčik

Dekorácie z Pepca
Obraz s osvetlením

Fotoalbum v scrapbook štýle

Plus som v Pepcu kupovala veci pre synčeka mojej sesternice, ktorý sa narodil vo štvrtok 22.septembra, ale nestihla som ich odfotiť podobne ako aj v Tescu. Z Pepca to bol mesiačik hrajúci uspávanku na postieľku a taká mäkká knižočka pre deti. V Tescu to bola darčeková taška, nižšie ukázané tričko, vlhčené utierky, kozmetické utierky, plyšák Sloník a časopis Mama a ja (plus pre mňa Cosmopolitan).
Tričko, F&F Tesco

Set dvoch lepiacich pások, Tesco

Magnatický šach, dáma a Backgammon v jednom, Dráčik

Taška s Disney Princeznami, Dráčik

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.