Preskočiť na hlavný obsah

Update


Ahojte, dnes mám pre vás menší update. Zhrniem ho asi do pár bodov a dúfam, že na nič nezabudnem.

1.Od začiatku mesiaca už nerobím v Coincase, ale našla som si novú prácu. Nejdem konkretizovať prečo som zmenila prácu alebo kde presne robím, ale som tam šťastná :) Robím stále v obchode, ale namiesto žien alebo párov, mám za klientov rodiny a detičky.
2.Rozhodla som sa ísť tento rok ešte raz do Viedne na výlet a nákupy zároveň. Primark ma očaril na toľko, že sa tomu nedá odolať.
3.Každý mesiac si chcem za odmenu kúpiť jednu zberateľskú Barbie, do budúcna ako pamiatku na túto prácu plus darček ak raz budem mať dcéru. Je milé, že mám v domácnosti aj veci z predchádzajúcej práce, ktoré mi ju pripomínajú každý deň.
4.V rodine sa má sesternici narodiť malé bábätko, ďalší chlapec ku všetkým tým 7 (myslím), ktorý sa narodili po mne. Áno, z maminej strany sa okrem mňa po 94.roku nenarodilo žiadne dievča. Ale napríklad, čo sa narodil sesternici posledný chlapec, je tak rozkošný, že sa mu dá odpustiť, že nie je dievča, ale blondiačik. Veď len sa naňho pozrite:


To je na dnes asi všetko, ďalšie novinky, rovnako ako fotky z Viedne čakajte čoskoro!

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo