Preskočiť na hlavný obsah

Update


Ahojte, dnes mám pre vás menší update. Zhrniem ho asi do pár bodov a dúfam, že na nič nezabudnem.

1.Od začiatku mesiaca už nerobím v Coincase, ale našla som si novú prácu. Nejdem konkretizovať prečo som zmenila prácu alebo kde presne robím, ale som tam šťastná :) Robím stále v obchode, ale namiesto žien alebo párov, mám za klientov rodiny a detičky.
2.Rozhodla som sa ísť tento rok ešte raz do Viedne na výlet a nákupy zároveň. Primark ma očaril na toľko, že sa tomu nedá odolať.
3.Každý mesiac si chcem za odmenu kúpiť jednu zberateľskú Barbie, do budúcna ako pamiatku na túto prácu plus darček ak raz budem mať dcéru. Je milé, že mám v domácnosti aj veci z predchádzajúcej práce, ktoré mi ju pripomínajú každý deň.
4.V rodine sa má sesternici narodiť malé bábätko, ďalší chlapec ku všetkým tým 7 (myslím), ktorý sa narodili po mne. Áno, z maminej strany sa okrem mňa po 94.roku nenarodilo žiadne dievča. Ale napríklad, čo sa narodil sesternici posledný chlapec, je tak rozkošný, že sa mu dá odpustiť, že nie je dievča, ale blondiačik. Veď len sa naňho pozrite:


To je na dnes asi všetko, ďalšie novinky, rovnako ako fotky z Viedne čakajte čoskoro!

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.