Preskočiť na hlavný obsah

Tip na vianočný darček pre dievča (6-12 rokov): Lego Disney Princezná Bella


Preskúmaj hrad s Bellou a so všetkými jej kúzelnými priateľmi a nájdi špeciálne knihu v knižnici alebo si zájdi do miestnosti s balkónom, aby si skontrolovala čarovnú ružu. Pomôž Cogsworth a Lumiere usporiadať v jedálni ples s hudbou pre Zviera a privez pani Pottsovho a Chipa na ich vozíku, aby podávali čaj. Potom tancuj celú noc pod lustrom, nechaj Bellu, aby sa zamilovala do Zvieraťa, a zlomila tak čaro. Stretni sa s neobvyklými priateľmi Belly v kúzelnom hrade! Objav sadu LEGO® Prehrávaj si klasické scény z rozprávky Kráska a zviera od Disney vďaka tomuto neuveriteľne detailnému modelu, ktorý obsahuje balkón, špinavé sklenené okno, čarovnú ružu a kúzelné zrkadlo. Podlaha tanečnej sály a jedálenský stôl majú otáčací funkciu pre lepšiu tancovanie. Súčasťou sú 2 minifigúrky-bábiky: Bella a meniace sa Zviera / princ, navyše Lumière, Cogsworth, Pani Pottsovho, Chip, Babeta, Skriňa a Sporák.
  • Súčasťou sú 2 minifigúrky-bábiky: Bella a meniace sa Zviera / princ, navyše Lumière, Cogsworth, Pani Pottsová, Chip, Babeta, Skriňa a Sporák.
  • Obsahuje 2-poschodový čarovný hrad s priestrannou tanečným sálou, kuchyňou, jedálňou, spálňou a izbou s balkónom.
  • Prvé poschodie obsahuje priestrannú tanečnú sálu s lustrom, ikonické sklenené okno a otáčajúci sa tanečný parket, knižnicu, jedáleň so stolom, ktorý má tanečnú funkciu, otáčajúci sa portrét krásneho princa a kuchyňu s vozíkom pre pani Pottsovú a Chipa
  • Druhé poschodie obsahuje spálňu s posteľou a lampou a izbu s balkónom, na ktorom nájdeš čarovnú ružu.
  • Medzi doplnkami nájdeš knihu, kúzelné zrkadlo, torty, pohár, panvičku a parochňu pre krásneho princa.
  • Prehrávaj si klasické scény z filmu vďaka tanečným funkciám v jedálni a v tanečnom sále.
  • Vytváraj nové dobrodružstvá so svojimi obľúbenými postavami z filmu Kráska a zviera od Disney.
  • Bellin čarovný hrad meria cez 23 cm na výšku, 17 cm na šírku a 9 cm do hĺbky.
  • Počet dielikov: 374ksKomentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.