Preskočiť na hlavný obsah

Wishlist z Ikey v Ostrave


Budúci pondelok mi príde knižnica so 16 priehradkami, ktorú mi na narodeniny objednal brat. Síce som ich už slávila pred vyše mesiacom, najskôr bol pracovne preč a potom som bola vo Viedni a v práci zas ja. Konečne však nastal čas kedy príde a tak som začala premýšľať nad tým, čo bude tvoriť jednotlivé časti. Niektoré kocky naplním knihami, DVD a dekoráciami a 4 z kociek by som chcela naplniť úložnými boxmi z Ikey, ktoré sa však na Slovensku nepredávajú. Najbližšie sú v Ostravskej Ikey, takže tam plánujem svoju najbližšiu cestu. Keď som skúmala kde je, tak som zistila že je hneď vedľa Avionu ako v Bratislave. Je tam aj Kika,v ktorej som ešte nebola takže sa teším o to viac. Navštívim hneď dva obchodné domy s dekoráciami a určite si aj niečo kúpim z prvej výplaty v novej práci.
Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.