Preskočiť na hlavný obsah

Vianoce 2016


Zásnubný prsteň

Barbie Popoluška v svadobných šatách (v akcii do konca roka v Dráčiku)

Okrem 3 typov baliaceho papiera som darčeky aj štítkovala - streiborné zdobili modrý baliaci papier pre chlapcov a červené so zlatým zdobili červeno-biely a zlatý baliaci papier (Kik a Pepco)

DVD Disney rozprávky Popoluška a V hlave spolu so Snehulienkou (v akcii v Tescu)

Čaj Horúce jabĺčko na Štedrý deň, 2 vianočné sviatky a Silvester a Nový rok (Krabička z Pepca)

2 nové svietniky so srdiečkami do zbierky (Kaufland)

Nové hodinky, Oriflame

Knihy 3.kniha z trilógie od Zoe Sugg a 2.pokračovanie Pleteme copy a copánky

Učebnice Headway C1 na jazykovku (áno pod stromček som si darovala jazykový kurz angličtiny)

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.