Preskočiť na hlavný obsah

Inšpirácia na nákupy z Pepca


Za posledný týždeň som si v Pepcu kúpila tieto 3 krásne veci, s ktorými som sa rozhodla s vami podeliť. Pepco je jeden z mojich top obchodov na nákupy bytových dekorácií, takže niet divu, že opäť nesklamal. 


Prvou z vecí je tento vešiak, ktorý má starodávny nádych. Okrem bielej farby bol dostupný ešte v dvoch variantoch. Viem si predstaviť podobný svietnik, ktorý by sa tak vešal na stenu, pretože je to presne môj štýl.


Ďalšou z vecí, ktoré tu mám je táto skrinka na kľúče. Má naozaj krásnu farbu opäť so starodávnym nádychom, ktorá je doplnená vyrezávaným srdiečkom. 


V neposlednom rade tu mám tento fotorámik. Má veľkosť až 25x20 cm a krásny rám zdobený po okrajoch. Je vhodný či už na svadobnú fotografiu alebo na akúkoľvek rodinnú.


Myslím, že o cenách ani nemusím hovoriť. Pepco je naozaj cenovo dostupné a asi nebudem klamať, keď poviem, že vás toto všetko vyjde okolo 10 eur, z toho čo si pamätám.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo