Preskočiť na hlavný obsah

Inšpirácia na nákupy z Pepca


Za posledný týždeň som si v Pepcu kúpila tieto 3 krásne veci, s ktorými som sa rozhodla s vami podeliť. Pepco je jeden z mojich top obchodov na nákupy bytových dekorácií, takže niet divu, že opäť nesklamal. 


Prvou z vecí je tento vešiak, ktorý má starodávny nádych. Okrem bielej farby bol dostupný ešte v dvoch variantoch. Viem si predstaviť podobný svietnik, ktorý by sa tak vešal na stenu, pretože je to presne môj štýl.


Ďalšou z vecí, ktoré tu mám je táto skrinka na kľúče. Má naozaj krásnu farbu opäť so starodávnym nádychom, ktorá je doplnená vyrezávaným srdiečkom. 


V neposlednom rade tu mám tento fotorámik. Má veľkosť až 25x20 cm a krásny rám zdobený po okrajoch. Je vhodný či už na svadobnú fotografiu alebo na akúkoľvek rodinnú.


Myslím, že o cenách ani nemusím hovoriť. Pepco je naozaj cenovo dostupné a asi nebudem klamať, keď poviem, že vás toto všetko vyjde okolo 10 eur, z toho čo si pamätám.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.