Preskočiť na hlavný obsah

Melónová kolekcia v H&M Home


Nová letná kolekcia H&M Home prináša krásnu melónovú kolekciu, ktorú si určite zamilujete. Pozor toto nie je reklama, ale skôr môj wishlist. Od minulého roka sú novým trendom okrúhle osušky, ktorú prináša aj táto kolekcia a to nehovorím o krásnej taške, ktorú si môžete zobrať na dovolenku spolu s ňou. Ak aj ostanete doma, poháre a taniere vám vytvoria dovolenkovú náladu či už vo všedný deň alebo na párty, kde môžete mať ako tému melóniky. Na jednom z obrázkov je dokonca melónová girlanda, ktorú som však na stránke ešte nenašla, ale možnože sa ešte dostane do ponuky.

Okrúhla osuška; 19,99 eur

Plážová taška; 4,99 eur

Set 10 tanierov; 2,99 eur

Set 10 pohárov; 2,99 eur


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.