Preskočiť na hlavný obsah

Melónová kolekcia v H&M Home


Nová letná kolekcia H&M Home prináša krásnu melónovú kolekciu, ktorú si určite zamilujete. Pozor toto nie je reklama, ale skôr môj wishlist. Od minulého roka sú novým trendom okrúhle osušky, ktorú prináša aj táto kolekcia a to nehovorím o krásnej taške, ktorú si môžete zobrať na dovolenku spolu s ňou. Ak aj ostanete doma, poháre a taniere vám vytvoria dovolenkovú náladu či už vo všedný deň alebo na párty, kde môžete mať ako tému melóniky. Na jednom z obrázkov je dokonca melónová girlanda, ktorú som však na stránke ešte nenašla, ale možnože sa ešte dostane do ponuky.

Okrúhla osuška; 19,99 eur

Plážová taška; 4,99 eur

Set 10 tanierov; 2,99 eur

Set 10 pohárov; 2,99 eur


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.