Preskočiť na hlavný obsah

Novinky v obývačke - Ikea, Pepco & téma Kráska a zviera

Lampa - Ikea a závesy - Pepco

Prerábanie obývačky je v plnom prúde a takto som zatiaľ pokročila:
  • Mám navŕtanú garnižu a zavesené biele závesy
  • Luster do obývačky síce ešte stále nemám, ale lampu do kuchyne áno a tú bolo treba, lebo na samotnú žiarovku nie je pekný pohľad, no luster chcem kúpiť čím skôr.
  • Na dočasnom okrúhlom stole mám zariadenú tému Krásky a zviera, na ktorej som bola v kine a nechýba v nej zlaté prestieranie, ktoré mi evokuje spolu so sviečkou v svietniku začarovaný zámok, na zlatej tácke je ruža pod skleneným poklopom (s nápisom wow!) a zrkadlom ako z rozprávky.
  • Ešte zvažujem vymeniť tyrkysový stolík za nový biely z Ikey, ktorý je v chodbe, pretože tento tyrkysový je v skutočnosti záhradný, ale uvidím, ako sa mi to bude páčiť. V každom prípade ide ako hovorím len o dočasné riešenie.


Prestieranie a biele zrkadlo - Pepco, ružový svietnik - Coincasa, Sviečka - Tesco, Sklenený poklop - H&M Home


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.