Preskočiť na hlavný obsah

Pyžamá z F&F Tesco - Disney Bambi


Ako to už u mňa býva, mám veľký problém odísť z Tesca bez nejakého pekného pyžama. V podstate takmer všetky moje pyžamá sú značky F&F a keď som uvidela minú nedeľu tieto, vedela som, že si po ne ešte v zľave pôjdem. Oplatilo sa počkať, lebo od pondelka do dnes sú na všetko oblečenie v Tescu 20% zľavy. Tak som si rovno zobrala obe a namiesto 30 eur som dala za ne len 24.


Prvým z nich je toto Disney pyžamko so zajačikom z Bambiho. Toto stálo pôvodne 16 eur. Je vhodné na jar alebo jeseň, vďaka krátkemu rukávu a dlhým nohaviciam. Na tričku sa píše Sleepy head, čo znamená spachtoš.


Druhým pyžamkom je toto kvetovano-pásikavé s nápisom Love sleep, čo dokonale vystihuje môj vzťah k spánku.


Toto pyžamko vyšlo pred zľavou 14 eur a má krátky rukáv a kraťasy.


Tak ako, ktoré z týchto dvoch pyžám vás oslovilo? Alebo si pôjdete skúsiť niečo kúpiť ešte dnes, kým je otvorené a prebiehajú zľavy? Dajte mi vedieť dole v komentári.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…