Preskočiť na hlavný obsah

Pyžamá z F&F Tesco - Disney Bambi


Ako to už u mňa býva, mám veľký problém odísť z Tesca bez nejakého pekného pyžama. V podstate takmer všetky moje pyžamá sú značky F&F a keď som uvidela minú nedeľu tieto, vedela som, že si po ne ešte v zľave pôjdem. Oplatilo sa počkať, lebo od pondelka do dnes sú na všetko oblečenie v Tescu 20% zľavy. Tak som si rovno zobrala obe a namiesto 30 eur som dala za ne len 24.


Prvým z nich je toto Disney pyžamko so zajačikom z Bambiho. Toto stálo pôvodne 16 eur. Je vhodné na jar alebo jeseň, vďaka krátkemu rukávu a dlhým nohaviciam. Na tričku sa píše Sleepy head, čo znamená spachtoš.


Druhým pyžamkom je toto kvetovano-pásikavé s nápisom Love sleep, čo dokonale vystihuje môj vzťah k spánku.


Toto pyžamko vyšlo pred zľavou 14 eur a má krátky rukáv a kraťasy.


Tak ako, ktoré z týchto dvoch pyžám vás oslovilo? Alebo si pôjdete skúsiť niečo kúpiť ešte dnes, kým je otvorené a prebiehajú zľavy? Dajte mi vedieť dole v komentári.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.


Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.