Preskočiť na hlavný obsah

Pyžamá z F&F Tesco - Disney Bambi


Ako to už u mňa býva, mám veľký problém odísť z Tesca bez nejakého pekného pyžama. V podstate takmer všetky moje pyžamá sú značky F&F a keď som uvidela minú nedeľu tieto, vedela som, že si po ne ešte v zľave pôjdem. Oplatilo sa počkať, lebo od pondelka do dnes sú na všetko oblečenie v Tescu 20% zľavy. Tak som si rovno zobrala obe a namiesto 30 eur som dala za ne len 24.


Prvým z nich je toto Disney pyžamko so zajačikom z Bambiho. Toto stálo pôvodne 16 eur. Je vhodné na jar alebo jeseň, vďaka krátkemu rukávu a dlhým nohaviciam. Na tričku sa píše Sleepy head, čo znamená spachtoš.


Druhým pyžamkom je toto kvetovano-pásikavé s nápisom Love sleep, čo dokonale vystihuje môj vzťah k spánku.


Toto pyžamko vyšlo pred zľavou 14 eur a má krátky rukáv a kraťasy.


Tak ako, ktoré z týchto dvoch pyžám vás oslovilo? Alebo si pôjdete skúsiť niečo kúpiť ešte dnes, kým je otvorené a prebiehajú zľavy? Dajte mi vedieť dole v komentári.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová vintage lavica z Jysku/New vintage bench from Jysk

Hneď 2.januára sme bolis  rodinou na nákupoch v Jysku. Ako prvú vec v tomto roku som si zaobstarala túto krásnu lavicu vo vintage štýle. Vždy som obdivovala podobne tvarované nohy na nábytku, plus hnedé drevo má jemný nádych opotrebovanosti, takže ladí aj k bielej, nehovoriac o smotanovej farbe časti na sedenie. Lavica bola aj ja momentálne v zľave z pôvodných 129 eur na 95 eur. Kúpiť si ju môžete nielen v predajni, ale aj online. Ja si ju plánujem dať pred posteľ, ale rovnako krásne ukáže aj v chodbe alebo v inej miestnosti domu.
Bratov nový nočný stolík a kancelárske kreslo