Preskočiť na hlavný obsah

Môj prvý18-mesačný organizér Modern Romance od Happy Planner


Ahojte, dnes mám pre vás tento úžasný článok, na ktorý som sa už dlho tešila. Konečne som si totiž objednala svoj prvý organizér a to na rok a pol, ktorý začína od tohto júla a končí v decembri budúci rok. Tento organizér je zo značky Happy Planner a môj konkrétny má názov alebo tému Modern Romance. Celkovo je ladený do zlato-ružovo-čiernej kombinácie a musím povedať, že sa mi v minulosti čierna príliš nepáčila ale v tejto troj-kombinácií vyzerá dobre. Čo sa týka veľkosti organizéra je to Classic, čo ak dobre chápem je stredná veľkosť popri Big - veľkých organizéroch a Mini diároch.  Ak sa pýtate odkiaľ ho mám - eshop je yuppi.cz a za koľko, tak hoci ho ešte stále nemám, na Slovensko taktiež neposielajú, ale môžete si ho prebrať v jednej zo zásielkovní v Českej republike. Ja som  si vybrala jedno nákupné centrum v Ostrave, kam chodievam a spolu s poštovným ma všetko vyjde asi 33 eur čo je si myslím naozaj super cena, keď som pozerala, že v zahraničí stoja rovnako okolo 30 eur.


Aby ste si ho vedeli lepšie predstaviť, pridávam aj fotky z jeho vnútra, ktoré nielenže ukazujú jeho vnútro na fotke hore - do prázdnych dielikov si píšete čo robíte ráno, poobede a večer a lepíte si nálepky, ktoré tiež kúpite v eshope, ale rovnako aj rozdeľovače mesiacov, ktoré sú naozaj krásne ladené srdiečkami, kvetmi, bodkami a to už v spomínaných farbách.

Tu si môžete doslova prelistovať organizérom vo videu.


Na koniec pridávam ďalšie organizéry, ktoré sa mi páčili, ale boli dostupné buď len v zahraničí (poštovné len do Čiech by bolo asi 50 eur...a na Slovensko ani neposielajú) alebo jednoducho nebol tak dokonalý ako tento (hore vpravo). 

Máte aj vy podobný ak nie rovnaký organizér namiesto klasického diára? Ak áno, ako ste s ním spokojný? teším sa na vaše odpovede v komentároch. Krásny deň!

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…