Preskočiť na hlavný obsah

Nové plavky a obaly na mobil z EbayV poslednej dobe sa snažím svoje nákupy naozaj znížiť na čo najmenej a nekupovať veľa zbytočností a tak aj nákupy za posledný týždeň nebudú také obšírne. Mám tu dokopy 3 veci a to plavky a obaly na mobily. Ak to ešte neviete, tak sa to dozviete, som milovníčkou celých plaviek namiesto bikín, pretože mi prídu oveľa zaujímavejšie. Dokonca rozmýšľam napísať článok o mojej zbierke plaviek a naozaj uvidíte, že ich mám najviac.


Potom som si z ebayu objednala dva obaly na mobil plus ochranné sklo, ktoré som nepovažovala až tak za zaujímavé. Jedným z obalov je ten hore s motýlikmi a kvetmi, ktorý som si dala poradiť a dolný s eiffelovou vežou a bicyklom som si vybrala ja. Čo sa týka objednávky z ebayu - všeobecne platí, že odtiaľ objednávam radšej ako z AliExpresu. Oba sú silikónové, mali poštovné zdarma, vyšli asi 1,50 eur za kus a prišli o 1 pracovný deň skôr ako mali (minulý piatok namiesto od tohto pondelka do 22.júna - čo by bol až budúci mesiac), takže za mňa spokojnosť a 100% si objednám aj ďalšie. Hoci nie sú z tých pevných, mne silikónové stačia, ale naopak namiesto nalepovacej fólie mám teraz sklo, ktoré sa prilepilo na obrazovku a je oveľa pevnejšie ako zlupovacia fólia, pod ktorú sa dostával prach. Dokonca som dostala aj vlhčenú a suchú handričku, ktoré použijete pred jeho nalepením na mobil.


Takže na dnes je to všetko, ale určite sa tešte na ďalšie možno skromnejšie nákupy, no výlet, na ktorý sa chystám a šetrím mi za to stojí :) #Londýn 2017

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Ako osviežiť biely šatník a posteľ z Ikey/ How to spice up white closet and bed from Ikea

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila článok o tom, ako som si oživila šatník a posteľ z Ikey. Obe sú bielej farby, posteľ Leirvik je kovová a šatník Brimnes drevený. Farba nábytku sa mi páči, nechcela by som hnedý ani čierny, ale občas si to proste žiada zmenu. Tieto nápady vás nevyjdu draho - od necelých 2 eur do necelých 15 eur.

Posteľ som si upravila baldachýnom z Ikey (je aj v bordovej, bežovej a modrej farbe) a svetielkami v tvare lampiónov z Lidlu. Predtým som skúsila aj iné dve varianty, o ktorých som písala aj v časopise Nový čas Bývanie. Bola to kvetovaná girlanda a vianočné svetielka, ktoré môžete vidieť v článku na fotografii nižšie.


Biely šatník možno ozdobiť tapetou. Ja som si vybrala kvetovaný vzor z Lidlu. Jedna rolka stála len 1,50 eur, tak som si kúpila rovno dve. Tapetu som nalepila na bočné steny okrem strednej so zrkadlom.

Tak ako, oslovil vás aspoň jedne z mojich nápadov? Ak áno, dajte mi vedieť v komentári, ktorý by ste vyskúšali aj vy.

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…