Preskočiť na hlavný obsah

Nové plavky a obaly na mobil z EbayV poslednej dobe sa snažím svoje nákupy naozaj znížiť na čo najmenej a nekupovať veľa zbytočností a tak aj nákupy za posledný týždeň nebudú také obšírne. Mám tu dokopy 3 veci a to plavky a obaly na mobily. Ak to ešte neviete, tak sa to dozviete, som milovníčkou celých plaviek namiesto bikín, pretože mi prídu oveľa zaujímavejšie. Dokonca rozmýšľam napísať článok o mojej zbierke plaviek a naozaj uvidíte, že ich mám najviac.


Potom som si z ebayu objednala dva obaly na mobil plus ochranné sklo, ktoré som nepovažovala až tak za zaujímavé. Jedným z obalov je ten hore s motýlikmi a kvetmi, ktorý som si dala poradiť a dolný s eiffelovou vežou a bicyklom som si vybrala ja. Čo sa týka objednávky z ebayu - všeobecne platí, že odtiaľ objednávam radšej ako z AliExpresu. Oba sú silikónové, mali poštovné zdarma, vyšli asi 1,50 eur za kus a prišli o 1 pracovný deň skôr ako mali (minulý piatok namiesto od tohto pondelka do 22.júna - čo by bol až budúci mesiac), takže za mňa spokojnosť a 100% si objednám aj ďalšie. Hoci nie sú z tých pevných, mne silikónové stačia, ale naopak namiesto nalepovacej fólie mám teraz sklo, ktoré sa prilepilo na obrazovku a je oveľa pevnejšie ako zlupovacia fólia, pod ktorú sa dostával prach. Dokonca som dostala aj vlhčenú a suchú handričku, ktoré použijete pred jeho nalepením na mobil.


Takže na dnes je to všetko, ale určite sa tešte na ďalšie možno skromnejšie nákupy, no výlet, na ktorý sa chystám a šetrím mi za to stojí :) #Londýn 2017

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Crop topové šaty pre odvážne družičky (a nevesty)

K najnovším svadobným trendom sa pridávajú spoločenské šaty z dvoch častí - avšak nie z korzetu ako kedysi ale crop topu a sukne. Je vhodnou alternatívou pre odvážne družičky či dokonca nevesty. Základom však nie je ukázať bruško či pupok, ale praktickosť, ktorú pri šatách s dlhou sukňou nemáte (toaleta). Pri crop topových šatách je na udalosť akou je svadba potrebná high-wasted sukňa, ktorá akoby s crop topom vytvárala siluetu šiat. Pre inšpiráciu pridávam zopár fotografií, pričom netreba zabudnúť, že biela je tabu - iba ak je v kombinácií s inou farbou/farbami alebo vzormi.